szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Negatyw przedstawia "Jeśli Bóg istnieje"

2014-01-21

megafon.pl/fot. mat. promocyjne

Negatyw przedstawia "Jeśli Bóg istnieje"
  A A A
 

18 lutego ukaże się piąty album zespołu Negatyw. Do sieci trafił klip promujący wydawnictwo.

Dzieło otrzymało tytuł "Albinos". Na krążku pojawi się 9 premierowych utworów oraz nowa wersja jednej z piosenek z debiutanckiego albumu "Paczatarez".

Pod tym adresem można sprawdzić wideo do nagrania "Jeśli Bóg istnieje". Teledysk został zrealizowany na Górnym Śląsku i wyreżyserował go Mietall Waluś, za zdjęcia odpowiedzialny jest Paweł Wach.

Materiał powstawał we Wrocławiu w studio Fonoplastykon, a nad brzmieniem czuwał Marcin Bors, który współpracował m.in: z Kasią Nosowską, Moniką Brodką czy zespołem Hey.

- Chciałem na "Albinosie" pokazać, że umiemy skomponować ładne melodie, w stylu R.E.M, ale na tej płycie będą też utwory, od których nigdy nie uciekaliśmy - komentuje lider formacji, Mietall. - Psychodeliczne, i w niektórych momentach mocne. Na krążku jest też dużo instrumentów klawiszowych i smyków, nigdy wcześniej, na żadnym albumie tych instrumentów tak wiele nie było. Jestem bardzo zadowolony z tej płyty i z piosenek, które zrobiliśmy na nasz 5 studyjny album i chcieliśmy pokazać wszystkim, że rock and roll jest dla nas bardzo ważny.

Wydawcą będzie MyMusic.

Poprzedni longplay kapeli z Mysłowic to "Virus" z 2010 roku.

oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!