szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Najdłuższy i najrzetelniejszy przegląd Polskich kapel

2013-07-12

inf. pras./fot. mat. promo.

Najdłuższy i najrzetelniejszy przegląd Polskich kapel
  A A A
 

FUGAZI FESTiwal to nie tylko ciężkie mocne brzmienia. Grasz folk, funk, hip hop, metal, punk, jazz, muzykę elektroniczną , reggae albo soul? Koniecznie wyślij swoje zgłoszenie na konkurs kapel.

Być może to właśnie Ty pojawisz się na jednej scenie i zagrasz suport przed takimi gwiazdami jak m.in. :


Stanisław Soyka, Luxtorpeda, Voo Voo, KNŻ, Kapela ze Wsi Warszawa, Cree, Kamil Bednarek, Oddział Zamknięty, Lao Che, TZN Xenna, Coma, Jan Borysewicz, I2rael, Farben Lehre, Acid Drinkers, IIIuzjon, Vader, Closterkeller, Human czy Tede.

Zgłoszenia zespołów przyjmujemy TYLKO do 1 sierpnia. Wystarczy przesłać nam e-maila na adres w.czapski@op.pl w którym umieścicie kilka zdań o zespole + link do teledysku lub zdjęcia z muzyką - umieszczonego w okienku You Tube.

Gramy od 1 do 22 września na Cyplu Czerniakowskim. Non stop , 24h na dobę, bijąc przy okazji rekord Guinnesa. Każdego wieczoru wręczamy statuetkę „Złotej dupy” dla najlepszego zespołu w konkursie młodych kapel.

Po więcej informacji wchodźcie na stonkę www.fugazifestiwal.pl i na naszego FBuka www.facebook.com/FugaziFestiwal . Przesyłajcie zgłoszenia, a my trzymamy za Was kciuki i widzimy się na festiwalu!

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!