szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Muniek ma już Złotą Płytę!

2010-04-30

inf.pras./fot.Sony Music

Muniek ma już Złotą Płytę!
  A A A
 

Polacy najwyraźniej polubili pierwszą solową płytę lider grupy T.Love Muńka Staszczyka. Jego album pod wszystko mówiącym tytułem "Muniek" właśnie otrzymał tytuł Złotej Płyty.

W czasach, gdy coraz mniej ludzi kupuje legalnie płyty osiągnięcie tak szybko pułapu 15 tysięcy egzemplarzy - a za tyle właśnie przyznawana jest Złota Płyta - jest nie lada osiągnięciem. Wynik ten to dobry znak dla Staszczyka, bo potwierdza, że ciągle cieszy się wielką popularnością fanów.

Jego solowy projekt nazywa się Muniek i płyta też "Muniek" – Zygmunt Staszczyk nie wymyślił się na tę okazję od nowa, nie stroi się w cudze fatałaszki, nie udaje. Jest dokładnie taki, jakim znamy go z T.Love, tylko bardziej dojrzały. Mniej cyniczny, z większą wyrozumiałością, traktujący bohaterów swoich, jak zwykle do bólu życiowych, tekstów.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~munio [2010-05-01 15:14]

Muniek jest TheBest
i nic tego nie zmieni!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~miki [2010-05-01 10:26]

ten klezmer?
Pokażcie mi ile ludzi przychodzi na jego płatne koncerty o ile w ogóle do nich dochodzi? jedyne wystepy tego nieudacznika to płacone przez miasto na festynach ulicznych. Jak Feel zyje z jednego hitu sprzed 25 lat

odpowiedz