szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Michael Jackson miał zostać Doktorem Who

2013-07-05

megafon.pl/fot. Sony

Michael Jackson miał zostać Doktorem Who
  A A A
 

Michael Jackson oraz Bill Cosby byli kandydatami do roli Doktora Who w kinowej wersji znanego serialu BBC, która miała powstać w latach 80.

Rewelacje ujawnił Charles Norton w książce "Now On The Big Screen: The Unofficial And Unauthorised Guide To Doctor Who At The Cinema". Realizacją filmu zainteresowana była hollywoodzka wytwórnia Paramount Pictures. Jackson był głównym kandydatem do roli podróżującego w czasie Who. Nazwisko Cosby'ego wymieniano jako alternatywę.

Plotki na temat kinowej wersji przygód jednego z najpopularniejszych telewizyjnych bohaterów pojawiają się dość regularnie, ale na razie nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miały się ziścić. Ostatnie tego typu medialne doniesienia uciął twórca produkcji, Steven Moffat.

Doktor Who pojawił się na małym ekranie w listopadzie 1963 roku. Jego pierwszym odtwórcą był William Hartnell. Później dziarskiego Władcę Czasu, który podróżuje w czasie i przestrzeni, grali Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, Christopher Eccleston i David Tennant. Od 2010 roku Doktor Who wygląda jak Matt Smith, ale niedawno ogłoszono, że rozpoczynają się poszukiwania kolejnego aktora, który przejmie bohatera.

oceń
4
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~fanka MJ [2013-07-05 12:41]

Boże jaki on piękny na tym zdjęciu...!!

odpowiedz