szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Max Richter napisze muzykę do "The Leftovers"

2014-02-18

megafon.pl/fot. AFP

Max Richter napisze muzykę do "The Leftovers"
  A A A
 

Max Richter napisze muzykę do nowego serialu stacji HBO, "The Leftovers". "The Leftovers" powstaje na podstawie wydanej w 2011 roku postapokaliptycznej powieści Toma Perrotty pod tym samym tytułem.

Dzieło opowiada o mieszkańcach Mapleton. To zwykła podmiejska społeczność, która wiedzie dość komfortowe życie. Do czasu, kiedy nagle traci ponad 100 swoich członków. Nad chaosem, beznadzieją i traumą stara się zapanować nowy burmistrz, Kevin Garvey.

Głównego bohatera zagra Justin Theroux. Liv Tyler wcieli się w postać Meg, kobiety, która planuje wyjść za mąż, jednak w międzyczasie zostaje zwerbowana przez tajemniczą sektę. W serialu wystąpią także Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Ann Dowd, Carrie Coon, Charlie Carver i Max Carver.

Za kamerą pilotowego odcinka stanął Peter Berg. Scenariusz, z pomocą autora literackiego pierwowzoru, napisał współtwórca "Zagubionych" oraz autor fabuły "W ciemność. Star Trek", Damon Lindelof. Premiera 10-odcinkowego serialu odbędzie się w tym roku.

Twórcą muzyki do "The Leftovers" będzie Max Richter. Uznany kompozytor jest autorem ścieżek dźwiękowych do filmów "Kongres", "Dziewczynka w trampkach" czy "Smak curry".

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!