szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

W piątek, 18 września, odbył się pierwszy z dwóch koncertów Aphex Twina zorganizowanych w ramach festiwalu Sacrum Profanum. Drugi występ ma odbyć się dziś - 19 września. Dotarły do nas niepokojące informacje o problemach związanych z wejściem na koncerty.

Ponieważ na miejsce występów Aphex Twina wybrano halę ocynowni chemicznej nowohuckiego kombinatu organizator zadbał o transport uczestników imprezy spod głównej bramy obiektu i z powrotem. Nie wszyscy wybierający się na koncert wiedzieli, że aby móc zobaczyć występ trzeba zjawić się odpowiednio wcześniej.

Na oficjalnej stronie festiwalu pojawiła się notka, aby na koncert przybyć z godzinnym wyprzedzeniem. Nie wszystkim zainteresowanym występem udało się ją odnaleźć, a na biletach nie było żadnej informacji. Rezultaty? Około godziny 21:45 pod bramą nowohuckiego kombinatu zebrała się około dwudziestoosobowa grupa osób - ostatni autobus odjechał o godzinie 21:30, a ochrona obiektu poinformowała zebranych, że na koncert nie mogą wejść. Kilka osób zdecydowało się wrócić do domu. Sytuację uratował organizator poinformowany przez jedną z osób czekających przed bramą.

Drugi koncert Aphex Twina odbędzie się dziś, 19 września. Jako support podobnie jak wczoraj wystąpi Hecker. Start o godzinie 21:00.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!