szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Mark Lanegan imituje The Twilight Singers

2013-08-29

megafon.pl/fot. mat. pras.

Mark Lanegan imituje The Twilight Singers
  A A A
 

Mark Lanegan opublikował własną wersję utworu The Twilight Singers, "Deepest Shade". Nagranie wejdzie w skład albumu "Imitations". W zestawie, który ukaże się 17 września, znajdą się nowe wersje utworów, które Amerykanin zna z dzieciństwa.

Wokalista sięgnął jednak także po nowsze kawałki, w tym z repertuaru formacji The Twilight Singers Grega Dulliego, z którym regularnie współpracuje. Jego wersji "Deepest Shade" można posłuchać pod tym adresem.

- Kiedy byłem dzieckiem, moi rodzice słuchali płyt Andy'ego Williamsa, Deana Martina, Franka Sinatry czy Perry'ego Como, muzyki ze smyczkowymi aranżacjami, piosenek, które brzmiały smutno, bez względu na to, czy były smutne czy nie - opowiadał wcześniej o genezie krążka Lanegan. - W moim domu słuchało się też country i takich wykonawców jak Willie Nelson, Johnny Cash, George Jones i Vern Gosdin. Zawsze chciałem nagrać płytę, dzięki której poczułbym się tak jak wtedy, słuchając tamtych utworów. Utworów, które uwielbiałem jako dzieciak i nadal uwielbiam. Oto ta płyta. "Imitations".

Oto tracklista:

"Flatlands" (Chelsea Wolfe)
"She's Gone" (Hall & Oates)
"Deepest Shade" (The Twilight Singers)
"You Only Live Twice" (Nancy Sinatra)
"Pretty Colors" (Frank Sinatra)
"Brompton Oratory" (Nick Cave)
"Solitaire"
"Mack The Knife" (Bobby Darin)
"I'm Not The Loving Kind" (John Cale)
"Lonely Street" (Patsy Cline)
"Elégie Fun?bre" (Gérard Manset)
"Autumn Leaves"

W maju premierę miała wspólna płyta Marka Lanegana i Duke'a Garwooda, "Black Pudding".

oceń
0
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Natalia40 [2013-08-30 11:20]

Koleżanka zabrała mnie ostatnio na ćwiczenie EMS, nie byłam przekonana, lecz muszę rzec, że się opłacało! Aż dziw, że w 30 min można tak dostać porządnie w kość i to tylko impulsami elektrycznymi, poczytajcie na TRENING-EMS.pl! Dzisiaj gorąco polecam trening ems. Nie mam pojęcia czy to autosugestia, lecz widzę postępy po pierwszym spotkaniu!

odpowiedz