szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

Maria Sadowska i No Logo H&M Loves Music

2013-07-10

inf. pras./fot. mat. promo.

Maria Sadowska i No Logo H&M Loves Music
  A A A
 

Tegoroczne lato nad polskim morzem zapowiada się nadzwyczajnie. Już od 28 czerwca Sopot i mieszcząca się w nim Zatoka Sztuki staną się gospodarzami projektu H&M Loves Music.

Bałtycka plaża na ponad 2 miesiące stanie się muzyczną sceną, na której będziemy grać od poniedziałku do niedzieli, od świtu do zmierzchu, muzykę znaną i dopiero tę odkrywaną z udziałem artystów z klubowych nurtów oraz głównych scen festiwalowych.

12 lipca wystąpi Maria Sadowska i zespół No Logo.

Maria Sadowska
Autorka 9 płyt studyjnych. Wśród nich - takie, które zyskały uznanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Warto wspomnieć chociażby o pokrytym złotem albumie „Tribute To Komeda”. Maria Sadowska to także reżyserka wielu teledysków i filmów krótkometrażowych. 08.03.2013 premierę miał jej debiutancki, pełnometrażowy film „Dzień Kobiet”. Na scenie występuje z rozbudowanym zespołem muzycznym, dzięki czemu jej koncerty to uczta dla smakoszy instrumentalnych dźwięków.

No Logo to alternatywna kapela reggae pochodząca z Sejn, grająca muzykę wywodzącą się z ich serc, a serca mają różne. Teksty opisują spojrzenie na świat z perspektywy dwudziestokilkuletnich wolnych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i odnajdują się, bądź nie w dzisiejszej rzeczywistości. Liderem zespołu jest Adrian Łabanowski- wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki, który założył kapelę wraz z bratem Tomkiem, wyśmienitym młodym kompozytorem i gitarzystą. W skład kapeli wchodzą prawdopodobnie najlepszy na świecie muzyk grający na didgeridoo, najstarszym instrumencie dętym na świecie Namiot, który gra również na djembee. Konik - wychowanek Jaco Pastorious'a -serwujący dawkę tłustego basu i doświadczony przeszkadzajkacz Burza-conga. Za perkusją chodzący wulkan energii Bumcol. Kapela istnieje już od 5 lat i oddaje mnóstwo pozytywnej mocy na swoich koncertach. M.in druga nagroda na festiwalu Skrzydlate Wiosło w Piszu, Support takich zespołów jak Daab czy Maleo Reggae Rockers na Reggae Netta Festiwal w Augustowie, koncerty w Warszawskich klubach np Mono, Cocodeoro, Skwer- Filia Fabryki Trzciny czy w lubelskiej Tekturze i białostockiej Kotłowni. Do tej pory zarejestrowanych jest kilka utworów, w jednym z nich ( Hańcza) głosu i serca użyczyła wokalistka- Maria Sadowska.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!