szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Magnus wraca i godzi się ze śmiercią

2010-06-21

megafon.pl / fot. oficjalna str. zespołu

Magnus wraca i godzi się ze śmiercią
  A A A
 

Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki ekstremalnej, Magnus, powraca po 13 latach przerwy. Kapela podpisała kontrakt z Witching Hour Productions na wydanie dwóch płyt studyjnych i wznowienia albumów z lat 90.

Pierwszym efektem będzie longplay "Acceptance Of Death", który ukaże się 15 września 2010 roku. Zestaw 13 utworów zawartych na płycie to esencja death/thrash/black metalu granego w latach 80. Struktura utworów, brzmienie oraz klimat prezentowany przez takie zespoły, jak Sarcofago czy wczesną Sepulturę sprawiają wrażenie jakby dla Magnus czas się zatrzymał. Artyści zapowiadają 40 minut bezkompromisowego ataku w brazylijsko-kolumbijskich klimatach.

Założony w 1987 roku Magnus przez dziesięć lat działalności nagrał 3 znakomicie przyjęte płyty, wydał album w szwajcarskiej Blackend Records, koncertował wielokrotnie poza granicami kraju, a w Polsce występował z takimi zespołami, jak Napalm Death, Deicide, Gorefest, Samael oraz na pamiętnej Metalmanii 1995 z Morbid Angel i Cannibal Corpse.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!