szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

"MTV Unplugged Kult" już 22 września w OCH Teatrze

2010-09-08

inf.pras.SP Records/fot.Piotr Bąkiewicz/WP

"MTV Unplugged Kult" już 22 września w OCH Teatrze
  A A A
 

Rozpoczęło się odliczanie do czwartego polskiego MTV Unplugged. Zespół Kult zarejestruje swój występ w środę 22 września. Koncert będzie miał miejsce w OCH Teatrze i jako pierwszy polski występ "bez prądu" zostanie zarejestrowany w technologii high definition.

Przygotowania do koncertu dobiegają końca. Podobnie jak do każdego występu „MTV Unplugged”, tak i tym razem powstanie specjalna oprawa sceniczna, która podkreśli charakter wykonywanych utworów. Kult od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad repertuarem koncertu, wybierając utwory, które wykona 22 września w wersji „bez prądu”.

Zgodnie z tradycją, grupa zarejestruje również własną wersję przeboju innego wykonawcy. Dalsze szczegóły poznamy dopiero w dniu występu.

Telewizyjna premiera "MTV Unplugged Kult" odbędzie się w MTV Polska już 30 października. Tymczasem na przełomie listopada i grudnia koncert ukaże się jako CD i CD/DVD.

MTV Unplugged to koncerty znanych artystów, nagrywane z użyciem głównie instrumentów akustycznych. Cykl zapoczątkowany został występem Jona Bon Jovi i Richiego Sambory w 1989, a do najsłynniejszych należą koncerty Nirvany, Pearl Jam, R.E.M., czy Alicii Keys. Dotychczas powstały trzy polskie koncerty z serii – Kayah (2006), Hey (2007) oraz Wilki (2009).


www.mtv.pl/unplugged
www.nokia.pl
www.kult.art.pl
www.spradio.com.pl www.sprecords.com.pl
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!