szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Listopadowa premiera Thy Disease

2009-11-24

megafon.pl/fot.oficjalna strona zespołu

Listopadowa premiera Thy Disease
  A A A
 

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się nowy album Thy Disease. Dzieło nosi tytuł "Anshur-Za". W warstwie tekstowej to concept album i podobnie jak poprzednia płyta zespołu, "Rat Age", opowiada historię osadzoną w realiach świata rządzonego przez złowieszczy Syndykat.

Jeżeli chodzi o muzykę, jak zwykle w przypadku Thy Disease, możemy spodziewać się wielu niespodzianek, niestandardowego podejścia do muzyki metalowej, ale także dużej dawki ekstremalnej przebojowości.

Materiał powstawał w trzech studiach. Podczas sesji pojawili się specjalni goście. Solo w utworze "Rotten Structure" zagrał Vogg z Decapitated a Paulina Maślanka z Delight zaśpiewała w ponownie zarejestrowanym coverze Madonny "Frozen". Oprócz tego utworu, usłyszeć będzie można na "Anshur-Za" przeróbkę piosenki Depeche Mode "Sinner In Me".

Longplay zostanie wydany 30 listopada w formie digipaka o bardzo bogatej szacie graficznej.

Na styczeń zaplanowany jest udział Thy Disease w ogólnopolskiej trasie koncertowej pod szyldem "Creative Act Of Music". 24 stycznia w Krakowie odbędzie się specjalny występ zorganizowany z okazji 10. rocznicy powstania kapeli.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!