szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

20 października ukazuje się specjalny album pt. 'Ladies'. Na wyjątkowość płyty składa się wiele czynników. Po pierwsze, jest to kompilacja, na której zamieszczone są znane polskie utwory w wykonaniu naszych najznakomitszych wokalistek (m.in. KASIA NOSOWSKA, ANNA MARIA JOPEK, URSZULA DUDZIAK, MARYLA RODOWICZ, KAYAH). Po drugie, płyta wspomoże akcję charytatywną. Każda złotówka ze sprzedaży egzemplarza 'Ladies' zasili konto Fundacji Porozumienie Bez Barier i programu "Możesz zdążyć przed rakiem" JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ.

Specjalna edycja albumu została wzbogacona książką 'Pielęgnuj w sobie Kobietę', w której znaleźć będzie można osobisty tekst KRYSTYNY KOFTY, która wyszła zwycięsko w walce z rakiem piersi.

3 listopada w Teatrze Polskim w Warszawie o godz. 17.00 i 21.00 odbędą się dwa koncerty z udziałem wszystkich zaangażowanych artystek oraz JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ. Dochód z koncertów oraz częściowy dochód ze sprzedaży płyty zostanie przekazany na dofinansowanie badań mammograficznych w małych miastach i wsiach, gdzie większość kobiet nie stać na osobisty wydatek rzędu 70 złotych. Badania organizowane są przez Fundację Porozumienie Bez Barier w ramach Programu Zdążyć przed rakiem.

Tracklista Ladies:
KASIA NOSOWSKA – 'Zielono mi'
URSZULA DUDZIAK – 'Serce Matki'
ANNA MARIA JOPEK – 'Jeszcze poczekajmy'
JUSTYNA STECZKOWSKA – 'Pejzaż bez Ciebie'
HALINA MŁYNKOWA NOWICKA – 'To były piękne dni'
URSZULA – 'Gdy mi Ciebie zabraknie'
EWELINA FLINTA – 'Zaproście mnie do stołu'
EWA BEM – 'Wyrzeźbiłem Twoja twarz w powietrzu'
MARYLA RODOWICZ – 'Bossanova do poduszki'
KAYAH – 'Jej portret'
KASIA NOSOWSKA - 'Zieloni MiX' (bonus track)
oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!