szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

La Toya Jackson w Polsce?

2012-05-26

Info.pras, Alko./fot.- AFP

La Toya Jackson w Polsce?
  A A A
 

31 sierpnia w Kaliszu odbędzie się finałowy festiwal “Pomaganie jest trendy” , na festiwalu tym pojawi się plejada polskich gwiazd związanych z tegoroczną edycją akcji.

Wśród nich znajdą się m.in. Alicja Węgorzewska, Krzysztof Cugowski, Michał Wiśniewski, Krzysztof Antkowiak, Artur Chamski, RobGitarnik , Marian Lichtman, Iwona Węgrowska i wielu innych, a także inicjator całego przedsięwzięcia, raper Gorzki.

Na festiwalu zagra na pewno też znana, amerykańska wokalistka R&B o pseudonimie Truth Hurts, której ostatni singiel z Rakimem podbił listy przebojów na całym świecie, a którą widzieliśmy już w teledysku promującym tegoroczną edycję “Pomaganie jest trendy” (zobacz klip: http://www.youtube.com/watch?v=nhuyZDoSlSM). Ponadto na festiwalu w najstarszym polskim mieście, pojawić ma się również siostra zmarłego króla Popu Michaela Jacksona – LaToya Jackson.

"W chwili obecnej trwają negocjacje z managementem LaToya Jackson co do warunków jej wizyty w Polsce. Jesteśmy przez nich traktowani poważnie i faktycznie charytatywnie jeśli chodzi o warunki finansowe, na pewno też spotkanie z Artystką nie zakończy się wizytą ograniczającą się do słów I Love Poland,jak podczas jej ostatniej wizyty. Duże znaczenie co do jej przypadku odgrywają jednak sponsorzy, dlatego to jedyny hamulec przed podpisaniem umowy. Na bieżąco informujemy o postępach na naszym fejsbukowym profilu, gdzie gorąco zapraszam", mówi Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz, twórca projektu Pomaganie jest trendy.

Festiwal poprowadzą aktorka Aldona Orman, karateka Tomasz Puzon oraz prezenterka TVP Katarzyna Senyk.
W trakcie festiwalu zaprezentowane zostaną również finalistki konkursu na udział w ekskluzywnym kalendarzu charytatywnym “Pomaganie jest trendy” z udziałem Miss Wielkopolski oraz pod przewodnictwem znanej polskiej fotomodelki Igi Wyrwał.

oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Xxx [2012-08-06 21:21]

Cenzurujnemy?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Piotr [2012-05-27 20:03]

La Toya Welcome

odpowiedz