szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Kto jeszcze na Open Mind Festival

2010-08-04

megafon.pl/fot. oficjalna strona zespołu Carnal

Kto jeszcze na Open Mind Festival
  A A A
 

Znamy kolejnych wykonawców, którzy rozgrzeją publiczność przed występami gwiazd na Open Mind Festival. Do składu imprezy dołączyły zespoły Stray i Carnal.

Postgrunge'owy Stray wystąpi 12 sierpnia przed The Cult (tego dnia zagra również The Boogie Town). Zespół w 2009 roku nagrał debiutanckie demo, które ostatecznie ukazało się w styczniu 2010 roku. Aktualnie muzycy pracują nad materiałem na pierwszy album.

Carnal poprzedzi koncerty Obituary i The 69 Eyes (drugim supportem tego dnia jest zespół NoNe). Zespół powstał w 1999 roku i od samego początku koncentruje się na surowości, rytmie, ale również melodyjności i klimacie przy tworzeniu muzyki. Po debiutanckim materiale, "Undefinable", dzięki któremu zwrócono uwagę na Carnal, zespół dużo koncertował w tym u boku In Flames, Paradise Lost, Life Of Agony, Testament, Napalm Death czy Behemoth. W 2009 roku kapela wypadała kolejny zestaw, "Re-Creation".

Przypomnijmy, że Open Mind Festival, początkowo planowany w Szczytnie, odbędzie się w Warszawie, w klubie Stodoła w dniach 12-14 sierpnia.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!