szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

30 września br. odbędzie się pierwszy koncert w ramach projektu charytatywnego pn. „Wielcy i Mali Twórcy dla Małych i Wielkich Serc”.

Znane i wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej, młodzi adepci mody i moc innych atrakcji sprawią, iż wydarzenie to ma szanse na stałe zagościć na mapie warszawskich imprez kulturalnych łączących w swoim zamyśle dobrą zabawę i szczytny cel.

Teraz każdy kto zechce wspomóc Szpital może kupić bilet-cegiełkę i wziąć udział w wydarzeniu. Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na rzecz Szpitala.

Fundacja „Równi wśród Równych” i Warszawski Szpital Dla Dzieci zapraszają do udziału w pierwszej z cyklu imprez w ramach projektu charytatywnego „Wielcy i Mali Twórcy dla Małych i Wielkich Serc”, która odbędzie się 30 września 2012 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Pierwsza część wydarzenia rozpocznie się o godzinie 17.00. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, dla dorosłych i dla dzieci. Wśród nich m.in. pokaz jesiennej kolekcji Marioli Witek z BARBER SHOP (w roli modeli artyści z programu „Mam Talent”), występ Fundacji Funkomitywa z piosenkami dla dzieci, pokaz ciekłego azotu przygotowany przez Centrum Nauki Kopernik, oraz prace artystów plastyków. Podczas imprezy znajdzie się również specjalnie wydzielona strefa z ciekawymi animacjami, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, wśród nich znajdą się m. in. pokazy tańca, pokaz sztuki fryzjerskiej, porady dermatologów, kosmetologów, szkoła makijażu i warsztaty własnoręcznego tworzenia biżuterii. Nie zabraknie również kolorowych klaunów z Fundacji "Dr Clown". Dzięki nim na każdej twarzy zagości uśmiech. Fundacja Nasza Ziemia podczas całej imprezy będzie zbierała używane telefony komórkowe.

O godz. 19.00 rozpocznie się część biletowana wydarzenia. Na scenie w Fabryce Trzciny wystąpią: Robert Gawliński, DAAB, Gaba Kulka, Maja Kleszcz z zespołem IncarNations, Drumbastic, Shantelle Monique & Nils Project, a także Garwoliński Teatr Muzyczny OD CZAPY. W przerwach między występami odbędą się aukcje podczas których będzie można nabyć m.in. replikę Pucharu EURO 2012 wykonaną w całości z czekolady, obrazy, a także inne atrakcyjne rzeczy z autografami znanych osób. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 23:00.

Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, na serwis, konserwację i naprawę sprzętu medycznego.

„Udało nam się zaprosić artystów znanych i mniej znanych o wielkich sercach, którzy zdecydowali się wesprzeć nasz pomysł. Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu. Zapewniamy wspaniałą zabawę i moc atrakcji dla całej rodziny.” – mówi Izabela Marcewicz – Jendrysik, dyrektor Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. „Pragniemy, aby pierwszy, tegoroczny koncert zapoczątkował dobrą tradycję realizacji godnych celów poprzez wspólną zabawę, przybliżanie różnych dziedzin sztuki i szeroko pojętej integracji świata biznesu, kultury i ochrony zdrowia.” – podsumowuje cele projektu pani dyrektor.

Wejście na wydarzenie od godz. 17.00, koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Bilety-cegiełki do nabycia w salonach sieci Empik oraz na www.ebilet.pl www.wielcyimali.pl lub bezpośrednio w dniu imprezy, cena biletu w przedsprzedaży 40 zł, w dniu koncertu 45 zł.

Projekt można wesprzeć kupując bilet lub wpłacając pieniądze na specjalne konto 54 8769 0002 0680 1632 2000 0020.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!