szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Komety wystąpią w Hydrozagadce

2012-03-12

inf. pras./fot. Luiza Kwiatkowska

Komety wystąpią w Hydrozagadce
  A A A
 

15 marca Komety wystąpią w Klubie Hydrozagadka. Będzie to pierwszy warszawski koncert zespołu w tym roku. Jako support wystąpi grupa Ostatni Przystanek Postępu. Bilety są już dostępne za pośrednictwem bileterii eBilet oraz Eventim.

Komety to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. Występują w składzie: Lesław (głos, gitara, muzyka, słowa), W. Szewko (bass, głos) i Arkus (bębny, głos).

W 2003 nakładem Jimmy Jazz Records ukazała się debiutancka płyta Komet. W 2005 wyszła płyta "Via Ardiente". W następnym roku zespół wydał "Komety 2004-2006", zawierające niepublikowane nagrania. W 2007 ukazała się "Akcja v1". Piosenki promujące album zajęły pierwsze miejsca na wielu listach przebojów. Na początku 2008, nakładem meksykańskiej wytwórni Esquilo, ukazała się składanka "The Story of Komety" zawierająca najbardziej znane utwory. W marcu 2009 firma Jimmy Jazz wydała płytę koncertową "Złoto Azteków", na której również znalazły się premierowe nagrania studyjne.

Komety są jednym z nielicznych zespołów, któremu udało się zaistnieć również poza granicami kraju. Piosenki zespołu ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. Płyta "Luminal" została wydana w kwietniu 2011.

15 marca – czwartek
KOMETY + Ostatni Przystanek Postępu
Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22
bilety: 20 zł w przedsprzedaży , 25 zł w dniu koncertu
Dystrybucja: eBilet.pl, eventim.pl, salony Empik, Klub Hydrozagadka
start: 20:00

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!