szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Komety oraz Tymon & The Transistors na festiwalu w Jarocinie

2012-06-22

megafon.pl/fot. oficjalna strona zespołu

Komety oraz Tymon & The Transistors na festiwalu w Jarocinie
  A A A
 

W trakcie tegorocznej edycji festiwalu w Jarocinie na dachu autobusu Red Bull Tourbus oprócz młodych zespołów - zwycięzców konkursu Rytmy Młodych - wystąpią Komety oraz Tymon & The Transistors.

20 lipca na mobilnej scenie muzycznej staną Komety, jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych w kraju. Do dziś Komety pozostają jedną z nielicznych krajowych kapel, której udało się zaistnieć również poza granicami. Ich piosenki ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. W kwietniu 2011 roku ukazała się ich ostatnia płyta - "Luminal".

Dzień później na scenie Red Bull Tourbus zagra Tymon & The Transistors, czyli projekt Tymona Tymańskiego, znanego również z zespołów Kury czy Trupy. Grupa poza tworzeniem piosenek na własne płyty długogrające, angażuje się również w inne projekty - przykładem napisanie ścieżki dźwiękowej do filmu "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego.

Przypomnijmy, że gwiazdami będą Within Temptation, Biohazard, Against Me!, a także Kult, Illusion, Voo Voo, Nosowska, Coma i Luxtorpeda.

Karnety na Festiwal kosztują 125 zł do 30 czerwca oraz 135 zł od 1 lipca. Bilety jednodniowe kosztują 85 zł do 30 czerwca oraz 95 zł od 1 lipca.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!