szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Klip do utworu "You" Hatti Vatti

2012-03-15

inf. i fot. New Moon Recordings

Klip do utworu "You" Hatti Vatti
  A A A
 

Teledysk nakręcony do ‘You’ zdobył nagrodę za najlepszy debiut 2011 roku na festiwalu Yach Film a produkcje Hatti Vatti oddtwarzano na antenach takich stacji radiowych jak RinseFM, SubFM, KissFM czy polskie radio Czwórka.

Hatti Vatti to wschodząca gwiazda polskiej elektroniki. Jego produkcje cechuje niesamowita głębia i swoisty minimalizm, pozwalające odróżnić jego muzykę na tle innych producetów gatunku dubstep.

W 2011 roku wydał dwie płyty winylowe: singiel dla On The Edge oraz Ep dla New Moon.

Hatti Vatti współpracował z tak znakomitymi producentami jak Andy Stott (Modern Love), Quantec (Echocord), Synkro (Autonomic) czy XXXY (Fabric). W jego utworach często gościli świetni wokaliści sceny reaggae/dub jak Echo Ranks, Cian Finn czy Sara Brylewska.

Tytułowy utwór z wydanej w 2011 roku Epki ‘You’ został zremixowany przez dwóch znakomitych brytyjskich producentów. Phealeh, który w swych kompozycjach łączy klasyczne wykształcenie muzyczne z eksperymentalnym podejściem do elektroniki oraz Indigo, którego minimalistyczne i głębokie produkcje odsłaniają przed nami nowe oblicze nurtu Drum & Bass. Oba remixy ukażą się 26 marca na pięknej, niebieskiej płycie winylowej jako czwarte wydawnictwo w katalogu polskiego labelu New Moon Recordings.


oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!