szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Rosyjskie duo TATU za wszelką cenę stara się utrzymać w czołówce największych skandalistów ostatnich czasów. Po nieudanych próbach realizacji wideoklipu do 'Show Me Love' w Londynie i Moskwie przyszła kolej na konkurs Eurowizji. Dziewczęta postanowiły, że rezygnują z udziału w próbach przed zbliżającą się galą, co wręcz rozzłościło organizatorów. Sytuacja okazała się na tyle podbramkowa, że zagrożono im dyskwalifikacją. Nie pomogły nawet wyjaśnienia, że winę za incydent ponosi ponownie schorowane gardło jednej z wokalistek, JULI WOŁKOWEJ.

Podczas konferencji prasowej kaprysy LENY KATINY spotkały się wręcz z gwizdami ze strony zgromadzonych dziennikarzy. "Scena jest okropna, światła są okropne, wszystko jest okropne" -powiedziała wokalistka. Najwyraźniej w oczach żurnalistów KATINA nie brzmiała przekonywająco.

Finał konkursu Eurowizji odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 maja w Rydze. W obawie o zbyt śmiałe zachowanie duetu na scenie, producenci zdecydowali się na przygotowanie specjalnego wideo, które ma zostać wyemitowane w razie sekscesów.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!