szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

Kamp!, Rebeka, Fenech-Soler razem w Poznaniu

2013-09-19

megafon.pl/fot. Marcin Bąkiewicz (WP)

Kamp!, Rebeka, Fenech-Soler razem w Poznaniu
  A A A
 

30 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich zagra trio Kamp!, przed nim na scenie pojawi się duet Rebeka oraz gość specjalny - brytyjska formacja Fenech-Soler. Koncert będzie częścią Brennnessel on Tour 2013.

Kamp! to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskiej scenie elektronicznej. Premiera ich debiutanckiego albumu była wydarzeniem szeroko komentowanym w mediach muzycznych. Wydawnictwo "Kamp!" ukazało się w listopadzie ubiegłego roku, nakładem dowodzonej przez muzyków Brennnessel Records. Płyta znalazła się w czołówce części muzycznych podsumowań 2012 roku, m.in. w radiowej Trójce, "Gazecie Wyborczej", "Przekroju" i "Wprost". Singel "Cairo", do posłuchania tutaj, wydała natomiast portugalska wytwórnia Discotexas, umożliwiając Kamp! pracę przy remiksach m.in. Appaloosy. Muzycy występowali już na największych scenach w Polsce, a także zagranicą - m.in. na festiwalu SXSW (USA), The Great Escape i Liverpool Sound City (UK).

Gościem specjalnym będzie brytyjska formacja Fenech-Soler. Na 30 września zaplanowana jest premiera ich drugiego albumu - "Rituals". Krążek promuje utwór "Last Forever", który można sprawdzić pod tym adresem. Zespół jest już znany polskiej publiczności - muzycy występowali w 2011 roku na FreeFormFestival. Koncert w Poznaniu będzie jednak pierwszą okazją do sprawdzenia nowego materiału grupy.

Poznański duet Rebeka to Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. Debiutancki longplay "Hellada" wydali wiosną tego roku, nakładem Brennnessel Records, szybko zyskując rozgłos i popularność na rodzimej scenie. Od momentu zainaugurowania projektu przez Iwonę w 2008 roku występowali już na największych festiwalach w naszym kraju (Open'er, Selector), a w najbliższym czasie pojawią się również poza Polską - na trasie zaplanowane mają koncerty na festiwalach Reeperbahn w Hamburgu i CMJ w Nowym Jorku.

Bilety wkrótce pojawią się w sprzedaży.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!