szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Jose Gonzalez i Julio Bashmore na warszawskim Electronic Beats

2014-02-20

megafon.pl/fot. materiały promocyjne

Jose Gonzalez i Julio Bashmore na warszawskim Electronic Beats
  A A A
 

4 kwietnia w nowej formule odbędzie się festiwal Electronic Beats, którego gwiazdami będą Jose Gonzalez i Julio Bashmore. Udział potwierdzili ponadto Olafur Arnalds oraz Król.

W nowej odsłonie, jednej nocy sześciu wykonawców wystąpi w dwóch stołecznych lokalach - festiwal podzielony został na Teatr i Klub.

Electronic Beats Festival 2014 rozpocznie się w Palladium, gdzie wystąpią Jose Gonzalez, Olafur Arnalds oraz Król. I to będzie właśnie ten bardzo spokojny początek gorącej kwietniowej nocy. Goście z zagranicy potrafią przy użyciu minimalnych środków maksymalnie oczarować publiczność. I nie ma znaczenia, czy Jose przywiezie do Warszawy swój największy przebój, czyli cover "Heartbeats" grupy The Knife, i jakie wizualizacje tym razem pokaże za swoimi plecami Olafur - my już wiemy, że to będzie niezapomniany wieczór. Tym bardziej, że Błażej Król, który do niedawna współtworzył wysoko oceniany zespół UL/KR, właśnie podczas Electronic Beats Festival w Warszawie wykona na żywo materiał z niecierpliwie wyczekiwanego debiutu "Nielot".

Z Palladium impreza przeniesie się do Klubu Basen, gdzie na uczestników czekać będą didżeje. Chętni zostaną przewiezieni specjalnie podstawionymi busami. Pierwszym wykonawcą, który zapowiedział swój set jest Julio Bashmore - jeden z najbardziej elektryzujących, młodych bohaterów klubowej sceny. Rozchwytywany didżej, chwalony nie tylko przez fanów house'u i UK garage producent, szybko zjednuje sobie sympatię miłośników dobrej, tanecznej zabawy. Na jego talencie poznała się też Jessie Ware, z radością nagrywająca wokale do klubowej petardy Bashmore'a "Peppermint". Wierzymy, że nie zabraknie jej na Electronic Beats w Warszawie.

Bilety:

Teatr (Palladiu):
Przedsprzedaż 50 zł
W dniu koncertu 65 zł

Cena biletu obejmuje miejsce stojące, ale organizator udostępni również ograniczoną, nie podlegającą rezerwacji ilość miejsc siedzących, dostępnych dla publiczności aż do ich wyczerpania.

Klub Basen:
Przedsprzedaż 30 zł
W dniu koncertu 40 zł

Teatr i klub - karnety uprawniające do wstępu na obie części imprezy (limit 100 sztuk): 70 zł

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!