szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Ilaria Della Bidia gościem Andrei Bocellego

2012-03-19

megafon.pl/fot. Enzo Perfumo

Ilaria Della Bidia gościem Andrei Bocellego
  A A A
 

Piosenkarka pop Ilaria Della Bidia weźmie udział w koncercie Andrei Bocellego, który odbędzie się 29 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Włoch swoje największe przeboje zaśpiewa przy akompaniamencie orkiestry Filharmonii Łódzkiej imienia Artura Rubinsteina.

Dyrygentem będzie Marcello Rota. W koncercie weźmie także udział znana sopranistka Paola Sanguinetti.

- Teraz do tego grona dołączyła artystka z zupełnie innego świata muzycznego. Ilaria Della Bidia to piosenkarka pop i jej głos z pewnością będzie stanowić ciekawe uzupełnienie niepowtarzalnego wokalu Andrea Bocellego - przekonują organizatorzy.

Ilaria Della Bidia początkowo rozwijała przede wszystkim umiejętność gry na pianinie, jednak z czasem coraz częściej zaczęła występować jako gość w trakcie krajowych i międzynarodowych festiwali piosenkarskich. Wielokrotnie udowodniła, że jest bardzo wszechstronną artystką, potrafi bowiem wykonywać zarówno utwory jazzowe, bluesowe, a także zahaczające o muzykę pop i dance.

Bilety na koncert dostępne są za pośrednictwem Imprezyprestige.com oraz w sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Wszystkie miejsca będą siedzące i numerowane.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!