szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Sobotni koncert związany z wyłonieniem polskiego reprezentanta na festiwal Eurowizji i wygrana zespołu ICH TROJE podzieliła fanów muzyki w kraju. Rozpętała sie istna burza na temat wartości artystycznej 'Żadnych granic', piosenki - laureatki konkursu, systemu zliczającego głosy widzów oraz ogólnej opinii o ICH TROJE. Głos w tej sprawie zabrał również menadżer zespołu. Poniżej prezentujemy pełny tekst oświadczenia.

"To co wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch dni, a było konsekwencją wygrania przez zespół ICH TROJE krajowego finału konkursu Eurowizja 2003, przeszło nasze najgorsze oczekiwania... Nigdy nie byliśmy pupilkami mediów, a publiczność albo nas uwielbia, albo nienawidzi do bólu. Jednak dwa dni po konkursie i głosowaniu tejże publiczności, z nieopisaną wprost przykrością i żalem, który zostanie w nas już na zawsze, stwierdzamy, że przeciwnicy zespołu "stanęli na wysokości zadania".

Tylu perfidnych obelg i beznadziejnych komentarzy nie przyjęliśmy na siebie już dawno. Z nieoficjalnej strony Eurowizji, na którą przez ostatnie dwa tygodnie bezinteresownie Was zapraszaliśmy, jak i z innych portali internetowych, a także z prasy, dowiedzieliśmy się m.in. że: "głosowanie zostało sfałszowane...", "Polska powinna się wstydzić...", "wyniki były z góry ustalone...", "Sierocki powinien odejść, bo skompromitował Telewizję...". Ludzie! Wyciągnijcie mózgi z szuflady i zacznijcie ich używać! A pełen kompleksów pseudoIDOL, którego przez szacunek do samego siebie, Was oraz mojego komputera, nie wymienię z nazwiska, nie omieszkał w niewybredny sposób kilkakrotnie skomentować naszego zwycięstwa w niedzielnej edycji programu, czym obraził blisko 80 tysięcy swoich rodaków, największą krzywdę zaś wyrządzając utalentowanym, młodym i po stokroć zdolniejszym od siebie uczestnikom programu. To jeden z tych twardogłowych, którzy nie potrafią pogodzić się z faktem, że Polacy kochają ICH TROJE, a ICH TROJE kocha Polaków!

Oczywiście są i miłe akcenty kojące żal. Niespotykaną wręcz klasą wykazał się nasz przyjaciel, ale i największy konkurent w Eurowizji, ROBERT GAWLIŃSKI i Jego zespół WILKI. Jako jeden z niewielu Wykonawców, z którymi mieliśmy zaszczyt spotkać się w sobotę w Telewizji zdobył się na szczere gratulacje tuż po ogłoszeniu wyników. Dziękujemy bardzo EDYCIE GÓRNIAK, która jeszcze przed koncertem odwiedziła nas w garderobie z ciepłym słowem i życzeniami sukcesu. Dziękujemy JACKOWI STACHURSKIEMU i HA DWA O! Oni również nie wstydzili się uścisnąć nam ręki, gdy było już po wszystkim. Dziękujemy PIASKOWI, MAŁGOSI OSTROWSKIEJ i innym Artystom, którzy zachowali się tak, jak na Artystę przystało. Najbardziej jednak, po raz kolejny, dziękujemy Wam za te 77 tysięcy ważnych (nie zmyślonych, nie fikcyjnych i nie nabitych przez Marka Sierockiego) sms-ów, które dały nam zwycięstwo. I również za to, że będąc naszymi fanami, nie wylewacie błota na innych, wspaniałych Wykonawców, którzy startowali razem z nami po bilet do Rygi. Będziemy godnie reprezentować Was tam 24 maja i z całych sił postaramy się udowodnić tym wszystkim, przez których dziś mamy taki podły nastrój, że to właśnie WY mieliście rację!

W imieniu zespołu ICH TROJE
Maciej Durczak - manager"
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!