szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Habakuk w Belgii na WOŚP

2012-01-03

inf. prasowa/ fot. Roland Okon

Habakuk w Belgii na WOŚP
  A A A
 

W tym roku Habakuk wesprze Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy koncertem w Belgii. Na zaproszenie organizatorów zespół zagra 8 stycznia w Brukseli na Placu Madou 6.

Orkiestra w tym miejscu odbywa się po raz drugi. Oto co mówią sami organizatorzy: " 8 stycznia 2012 r. na placu Marie Janson, znanym rowniez pod potoczna nazwa "Carré Janson" lub "Carré Moscou" na Saint Gilles w Brukseli już po raz drugi odbędzie się największa publiczna akcja charytatywna w tej części świata – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku do naszej akcji przyłączyło się wiele osób, organizacji i firm prywatnych. Wspierały nas także polskie placówki dyplomatyczne, biura polskich regionów w Brukseli oraz szkoły. Nasze wysiłki znalazły również uznanie eurodeputowanych z Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Jerzym Buzkiem włącznie. Udało nam się zebrać ponad 43 tysiące euro dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. "

XX Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!