szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

HZOP, Peja i DDK we wspólnym klipie

2012-04-17

inf. i fot. Iron Media

HZOP, Peja i DDK we wspólnym klipie
  A A A
 

Teledysk do utworu "Każdy z nas" promuje wydaną 10 marca płytę rapera HZOP zatytułowaną „Drogowskazy życia”. W klipie udzielili się: wydawca płyty Peja oraz raper DDK.

– "Każdy z nas", to tak naprawdę pierwszy utwór nagrany przeze mnie na "Drogowskazy życia" – mówi HZOP. – Po współpracy z Rychem przy nielegalnym krążku „W imię zasad" wiedziałem, że chce zrobić utwór o takim charakterze, utwór w którym będzie opisana droga, jaką „Każdy z nas” przebył od swojej pierwszej napisanej zwrotki, aż po dziś. Gdyby nie DDK i nagrywki w jego studiu, pewnie dalej bym tworzył amatorsko sam dla siebie, a gdyby nie Peja, pewnie nie wydałbym tak szybko legalnej płyty. Ten utwór jest dla mnie najważniejszy na płycie. Teledysk został nakręcony w Poznaniu, realizacją oraz montażem zajęli się moi przyjaciele z 9 Liter Filmy. Jest to typowo uliczny klip, ale mogę zapewnić, że jest inny niż wszystkie Gorąco zapraszam do sprawdzenia – dodaje HZOP.

– Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania płyty „Drogowskazy życia”, nie zastanawiałem się długo. I dobrze, bo to jeden z moich najmocniejszych artystów w RPS Enterteyment – dodaje.


oceń
6
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~pawlow38 [2012-04-27 07:28]

zajebista muza!!! Pozdro dla rycha

odpowiedz

Ocena: -4 [4]
~paoli [2012-04-17 19:26]

Peja leszcz

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~adam [2012-04-17 13:55]

Płyta zaj..sta , nuty i wykonawcy wyj..ani w kosmos . Trzymać tak dalej. Polski rap i hh jest na mega wysokim poziomie dzięki Wam

odpowiedz