szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Setki tysięcy pikseli do rozświetlenia na e-Sercu bijącym dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W charytatywną akcję rozświetlanie e-Serca WOŚP włączyli się: Doda, Monika Brodka, Feel, Natalia Lesz, Kamil Bednarek i Star Guard Muffin oraz Monika Olejnik.

- WOŚP to zdecydowanie największa i najbardziej pozytywna akcja charytatywna w Polsce, w której każdy z nas stara się w jakiś sposób uczestniczyć. Bardzo się cieszę, że to właśnie ja mam okazję promować ideę pomocy najbardziej potrzebującym i zachęcać nie tylko do aktywnego uczestnictwa w koncertach, aukcjach i pozostałych wydarzeniach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce, ale również do małych lub większych wpłat za pomocą internetowej aplikacji e-Serca. Dzięki temu, nawet nie wychodząc z domu, możemy brać czynny udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu – komentuje swój udział w akcji e-Serce Doda.

Na stronie http://e-serce.wosp.org.pl/ została udostępniona internetowa aplikacja e-Serca. Logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na początku szare, zostanie rozświetlone dzięki użytkownikom, którzy zdecydują się zapełnić poszczególne piksele dokonując nawet drobnych wpłat. Wartość pojedynczego piksela to koszt od grosza do kilku złotych. Wartość całego e-Serca to 50 tys. zł. W miarę przybywania nowych kolorowych pikseli, e-Serce będzie coraz bardziej przypominało znane wszystkim serce Wielkiej Orkiestry, co powinno dodatkowo dopingować do wzięcia udziału w akcji. Co więcej, mechanizm zakupu piksela pozwala tworzyć z pojedynczych pikseli dowolne kształty lub wiadomości, które można przekazać bliskim. Swoje piksele na e-Sercu rozświetlili już zespół Feel, Natalia Lesz, Monika Brodka i Monika Olejnik. - Mamy nadzieję, iż w tym roku uda się pobić dotychczasowy rekord zbiórki. Jak każdego roku jesteśmy z Wami całym sercem. Tym razem swój udział zgłaszamy również internetowo, włączając się do wspólnej akcji e-Serce, gdzie dzięki zakupionym pikselom można wspomóc ten szczytny cel. Pozdrawiamy wszystkich gorąco – zachęca do akcji zespół Feel.

- Jak każdego roku w okresie zimowym mamy możliwość połączyć naszą dobroduszność i wykazać się wielkim sercem uczestnicząc wspólnie w akcji XX Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem możemy zasilić akcję również internetowo, poprzez zakup „serduszkowych pikseli”. Zachęcam wszystkich gorąco do wsparcia tej szczytnej inicjatywy – mówi Natalia Lesz.

Fani Dody oraz Kamila Bednarka i zespołu Star Guard Muffin mogą rozświetlać piksele na logach swoich ulubionych gwiazd. Wiadomością o rozświetleniu pikseli na e-Sercu można podzielić się na Facebooku. Komunikat „zapaliłem swój piksel na sercu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” pojawi się na profilu darczyńcy wraz z widokiem rozświetlonych przez niego pikseli na e-Sercu.

Całkowity dochód z akcji e-Serce przeznaczony jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!