szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Już 24 stycznia na antenie TVP i TV Polonia odbędzie się krajowy finał Eurowizji. Telewidzowie w głosowaniu zadecydują, kto pojedzie do Turcji reprezentować nasz kraj. O "paszport" na Eurowizję stara się 15 wykonawców, w tym GOLDEN LIFE.

Pochodzący z Gdańska zespół powrócił w ubiegłym roku albumem 'www.goldenlife.pl' po sześcioletniej przerwie. Najnowszym nagraniem z wydawnictwa jest piosenka 'Labyrinth of Life', która bierze udział w eleminacjach do Eurowizji. Dziś prezentujemy Wam teledysk do tego nagrania (w formacie real player).

Przypomnijmy, że już 22 stycznia o godz. 14.00 GOLDEN LIFE będą gośćmi czata Wirtualnej Polski, na który bardzo serdecznie zapraszamy.

GOLDEN LIFE powstali w Gdańsku w 1988 roku, zadebiutowali trzy lata później krążkiem 'Midnight Flowers', z którego kilka utworów zostało wykorzystanych na ścieżce dźwiękowej filmu 'Szczęśliwego Nowego Jorku'. W październiku 1992r. grupa otrzymała główną nagrodę na firmowanym przez MTV Pop Song Festival. Kolejna płyta to 'Efil Ned Log' – 1993r. (tytuł płyty stanowi nazwę zespołu czytaną wspak). Popularność z tego albumu zdobył legendarny przebój 'Oprócz'. W 1994r. dyskografia powiększyła się o album 'Natura'. Czwarty album 'Bluberd' (1997 r.) przyniósł ogromne przeboje 'Dobra, dobra, dobra' oraz 'Helikopter (w głowie)'.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!