szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Global Gathering już tuż tuż

2009-06-02

inf.pras. MSM Events, wu/fot.MSM Events

Global Gathering już tuż tuż
  A A A
 

Do Global Gathering w Poznaniu coraz bliżej. Impreza już 6 czerwca, w sobotę. A my przedstawiamy wam porcję ciekawostek, które z pewnością was rozpalą przed tym wielkim muzycznym świętem.






Grupa Above & Beyond, którą będziemy mogli podziwiać podczas tegorocznej - drugiej już edycji Global Gathering w Polsce, przyjedzie do nas w towarzystwie swojej ekipy telewizyjnej. Dla przypomnienia tylko, Above & Beyond należy do jednych z najbardziej ekscytujących grup globalnej muzyki trance. Ekipa telewizyjna, która się wraz z nimi pojawi będzie miała za zadanie kręcić materiał do dokumentacji światowej trasy koncertowej Above & Beyond!

W ramach ciekawostki, informujemy również, że zespół muzyczny Kosheen pojawi się na Global Gathering w ekipie składającej się z 8 osób. W jej skład oprócz samych wykonawców wejdą technicy oraz inni członkowie grupy.

Ponadto, na scenie Open Air Terrace wraz z Dj'em Hype'm zagra McDaddyEarl, który podczas występu będzie pomagał w rozgrzewaniu tłumów.

Polski producent Tiddey dołączył do gwiazd sceny GODSKITCHEN TRANCE ARENA. Po swoich ostatnich sukcesach związanych z wydaniem debiutanckiego albumu, a także podpisania kontraktu z Armadą kwestią czasu było zaproszenie Tiddeya, by wystąpił na drugiej edycji największego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej Global Gathering.

A teraz super informacja dla wszystkich fanów Q-dance. Na terenie eventu będzie można znaleźć sklepik tego holenderskiego giganta. Z pewnością znajdziecie wiele ciekawych gadżetów.

To jeszcze jednak nie koniec dobrych wiadomości. Dzień 6-go czerwca jest dniem niezwykłym, gdyż tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku!!! Jak każdy wie o pocałunkach można śpiewać, pisać wiersze, mówić bez końca, albo badać je naukowo. Jednak najlepiej je po prostu praktykować i to w niezapomnianej atmosferze muzycznej, jaką bez cienia wątpliwości będzie tworzył festiwal Global Gathering. A zatem, panie i panowie, klubowiczki i klubowicze, korzystajcie z okazji, przyprowadźcie w sobotę na Tor Poznań swoją druga połówkę i całujcie się aby uczcić to wspaniałe święto!

Najlepsi DJ'e świata, którzy wystąpią w Poznaniu, będą grać na 25 najlepszych odtwarzaczach CDJ 1000 MK3, miksować będą na 10-ciu mikserach Pioneer DJM 800 oraz 2ch mixerach ALLEN&HEATH XONE 92. Specjalne muzyczne efekty uzyskają dzięki 5 efektorom PIONEER EFX 1000 i będzie ich wspomagać 11 gramofonów Technics SL-1210 MK2.


Bilety można jeszcze dostać.

Bezpłatna rezerwacja biletów standard w cenie 137 PLN do 5 czerwca na FTB.pl Punkt wymiany biletów FTB.pl na Torze Poznań otwarty od godziny 13:00.
Bilety dostępne są także w stałych punktach sprzedaży w Poznaniu:
• CIM (Ratajczaka 44),
• RockLongLuck (Półwiejska 20),
• MSM Shop (Tęczowa 19a),
• DJ Pro (Sienkiewicza 20).

W dniu imprezy bilet kosztować będzie 139 PLN.

Kasy biletowe przed imprezą na Torze Poznań czynne będą od godz. 12:00.

Bezpłatna rezerwacja biletów DELUXE do 5 czerwca w cenie 470 PLN. W dniu imprezy w cenie 500 PLN.
www.ticketpro.pl www.muzikanowa.pl
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~DFRT [2009-06-02 21:46]

Co to?
Nie znam tego Above. Kosheen to znam z remixu Blank & Jones, ale ta kapela above to jakieś cudaki chyba

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~TRANSIOR [2009-06-02 21:41]

Kosheen!!!
Byłem na występie Kosheen w Gdyni na Openerze. To było ładnych parę lat temu. Jeszcze na skwerze. Za ten show mam dla nie full respect!

odpowiedz