szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Global Gathering Polska - Uwaga. Zmiana miejsca!

2011-07-05

inf.pras.MSM Events/fot.mat.pras.

Global Gathering Polska - Uwaga. Zmiana miejsca!
  A A A
 

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora zmianie ulega lokalizacja festiwalu GlobalGathering Polska 2011, który odbędzie się 9 lipca w Gdańsku.

Drodzy Klubowicze!

Poniżej publikujemy informację od firmy MSM Events, która organizuje GlobalGathering Polska 2011: "Stadion oraz tereny przylegające do PGE Arena Gdańsk nie otrzymały niezbędnych odbiorów, i w związku z tym , nie ma zgody na organizowanie imprez masowych na tym terenie. Planowany odbiór stadionu jak i terenów przylegających miał odbyć się 30 czerwca. Informację o braku pozwolenia na organizowanie imprez na terenie PGE Arena otrzymaliśmy dopiero 01/07/2011- tego dnia Straż Pożarna przekazała swoją negatywną opinię Inwestorowi. Jednak nasza determinacja i determinacja współorganizatorów ze strony Miasta Gdańsk pozwoliła w ciągu 24 godzin znaleźć nowe miejsce na zorganizowanie GlobalGathering! Impreza przeniesiona zostaje z terenów PGE Arena na stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, który znajduje się przy ulicy Zawodników 1 w Gdańsku. Za wszelkie zmiany przepraszamy, jednocześnie podkreślamy, że plan imprezy oraz data odbycia się festiwalu nie ulegają zmianie!"

Nowa lokalizacja jest równie korzystna jak planowana wcześniej, jako że znajduje się w okolicach centrum miasta i położona jest w odległości zaledwie 4 km od Dworca PKP.

Połączenia komunikacyjne:
- Tramwajem - linie 3, 8 - 6 przystanków w kierunku Stogów
- Autobusem - linie 106 (w kierunku Westerplatte), 111 (w kier. Górek Wschodnich), 112 (w kier. Przegaliny), 120 (w kier. Sztutowskiej), 138 (w kier. Nabrzeża Przemysłowego), 178 (w kier. Olszynki) - 5 przystanków

Scena główna znajdować się będzie na płycie głównej stadionu, który wyposażony jest w prawie 8 tysięcy miejsc siedzących. Pozostałe namioty tematyczne mieścić się będą na trawiastym terenie sąsiadującym ze stadionem.

Już za 5 dni wszyscy spotykamy się na globalnym zgromadzeniu by wspólnie uczestniczyć w muzycznej uczcie!

Uwaga - zakupione oraz wygrane bilety zachowują swoją ważność.
Bilety do kupienia
BILETY standard w cenie 125 zł dostępne na:
www.ftb.pl
www.wlotki.pl oraz w stałych punktach sprzedaży!
Bilety VIP już dostępne w cenie 420 zł!
Bilety do kupienia również w stałych punktach sprzedaży:
RockLongLuck: ul. Półwiejska 20, Poznań
Centrum Informacji Miejskiej: ul. Ratajczaka 44, Poznań
Terminal Club: Ul. Wały Jagielońskie 2/4 ( wejście od Targu Węglowego) 80-887 Gdańsk Tel. 518 950 817
NBmedia Team: ul. Do Studzienki 34B, pok.9, I p. 80-227 Gdańsk Tel. 666 970 666
oceń
1
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~kolus [2011-09-20 15:42]

na wypasie imprezka

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Olalaaa [2011-07-05 12:53]

Nie no spoko - cholernie ciasno, brudno, pełno kurzu. Super będzie. Jeszcze organizatorzy ściamniają, ze to miejsce jest korzystne. Nie - nie jest. Gratuluję miastu (niestety mojemu) braku zorganizowania. Panie Adamowicz - dałeś Pan ciała z oddaniem Areny.

odpowiedz