szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu

2012-02-17

inf. pras./fot. AKPA

Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu
  A A A
 

Coroczne święto gitary na wrocławskim rynku, to przede wszystkim okazja do wspólnego grania, spotkań, wymiany doświadczeń, a przy okazji, do pobicia nowego rekordu Guinnessa.

Gitarowy rekord to inicjatywa Leszka Cichońskiego i zaprzyjaźnionych Wrocławian, którzy co roku starają się zebrać jak największą liczbę zapalonych gitarzystów wszelkiego stylu i doświadczenia, aby zagrać piosenkę "Hey Joe". Oczywiście nie jest to jedyny utwór grany przez uczestników. Nasz repertuar powiększa się z roku na rok.

Co roku do Wrocławia zjeżdżają gitarzyści z kraju i zagranicy, którzy od rana rejestrują się na Rynku, ćwiczą, stroją instrumenty i przygotowują się do wspólnego zagrania Hendriksa. Rynek przypomina wielką salę prób.

- Cudna jest prostota Festiwalu... Ty i gitara, nic więcej się nie liczy w tym momencie, jak tylko być wspólnie z innymi. Tumy ciągną z całej Polski. Kilometry i godziny spędzone w podróży są tak ogromne, jak serca fanów i miłośników Hendriksa." – pisał na swojej stronie jeden z uczestników bicia rekordu.


01.05.2012 - Wrocław Miastem Gitary

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!