szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Frontside na Wschodzie z frontmanem HUGE ccm

2007-12-17

megafon.pl / fot. megafon.pl

  A A A
 

Zespół Frontside da serię koncertów w Rosji i na Białorusi. Sosnowieckim muzykom w trasie towarzyszyć będzie formacja Rasta. Ze względu na zobowiązania zawodowe wokalista Auman nie mógł wziąć udziału w tournée, dlatego tymczasowo zastąpi go Pachu, znany z kapeli HUGE ccm.Oto pełna lista wschodnich koncertów Frontside:
17 grudnia - Kaliningrad
18 grudnia - Grodno
19 grudnia - Brześć
20 grudnia - Mińsk
21 grudnia - Homel
22 grudnia - Witebsk
23 grudnia - Mohylew

Po zakończeniu trasy muzycy kontynuować będą pracę nad nowym albumem. - Mamy już tytuł i motywy przewodnie liryk. Teraz pracujemy nad kilkunastoma pomysłami muzycznymi - podsumowuje gitarzysta formacji, Demon. - Pierwszy raz w historii Frontside mamy tyle pomysłów, pierwszy raz pracujemy nad tak wieloma utworami i pierwszy raz wygląda na to, że będą to złożone kompozycje.

Dyskografię Frontside zamyka krążek "Absolutus" wydany w październiku 2006 roku. Już 7 stycznia zespół zaprezentuje się warszawskiej publiczności w klubie Stodoła podczas wspólnego charytatywnego koncertu z formacjami Behemoth i Vader. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany rodzinom Vitka oraz Covana z zespołu Decapitated.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!