szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Logo dostawcy
  A A A
 

Nie pomogły ani złote stroje, ani maski, ani zielone włosy. Ich Troje nie zakwalifikowali się do finału Eurowizji i nie powtórzą sukcesu sprzed trzech lat, kiedy z piosenką "Keine Grenzen - żadnych granic" zajęli siódme miejsce. Tym samym "Follow My Heart" Wiśniewskiego i spółki powtórzyło los "Czarnej dziewczyny" zespołu Ivan i Delfin sprzed roku.EUROWIZJA 2006 - ICH TROJE CALI W ZŁOCIE I ICH KONKURENCI


Na oficjalnej stronie Ich Troje czytamy: "Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy naszej Polonii, każdy z nich był bardzo cenny. Dziękujemy tym, którzy wspierali nas na miejscu w Atenach jak i tym którzy trzymali kciuki przed telewizorami. Zrozbiliśmy wszystko co w naszej mocy, by (...) godnie zaprezentować naszą ojczyznę, jak było - sami widzieliście."

Podczas zakończonego w czwartek wieczorem w Atenach półfinału 51. Konkursu Piosenki Eurowizji do koncertu finałowego nie awansował reprezentant Polski, zespół Ich Troje. Polaków zabraknie w finale Eurowizji drugi rok z rzędu.

W ateńskim Olimpic Indor Arena w czwartek zaprezentowali się artyści z 23 krajów. O kolejności ich pojawiania się na scenie zdecydowało losowanie, które przeprowadzono pod koniec marca.

Zespół Ich Troje zaśpiewał jako 12. Na scenie pojawiło się 6 muzyków - Michał Wiśniewski, Anna Świątczak, Justyna Majkowska, Magda Femme, Jacek Łągwa i raper Real McCoy; według regulaminu konkursu jest to maksymalna liczba wykonawców, wspólnie wykonujących piosenkę.

Polacy postawili na przepych - ich występ utrzymany był w konwencji wiedeńskiego balu maskowego. Ich Troje wystąpili w kostiumach koloru biało-beżowo-złotego, a każdy z artystów miał na twarzy wenecką maskę karnawałową.

Ich Troje, jako jedyny czwartkowy wykonawca, zaśpiewali w aż czterech językach: polskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim. Występ w konkursie Eurowizji zespół wywalczył podczas polskiego finału w lutym, kiedy to o włos wygrał z debiutantką, Katarzyną Cerekwicką.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!