szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Enej był jednym z wykonawców, którzy pojawili się na tegorocznym sopockim festiwalu Top of the Top. - Każdy występ na deskach Opery Leśnej budzi wielkie emocje u artysty. Jest to legendarne miejsce, gdzie występowały największe światowe gwiazdy - powiedział WP.PL Mirosław "Mynio" Ortyński, basista zespołu.

- Przypadł nam zaszczyt zagrania na żywo mini rechitalu - 6 piosenek. Był to ogromny stres dla nas, ale zadziałał on bardzo mobilizująco! Gdy weszliśmy na scenę i gdy usłyszeliśmy ogromny aplauz od publiczności to emocje sięgnęły zenitu! Sopocka publiczność bawiła się lepiej niż się spodziewaliśmy (chociaż słyszeliśmy wcześniej same superlatywy). Praktycznie przez cały nasz występ, przez 6 piosenek wszyscy stali, skakali, świetnie się bawili no i przede wszystkim śpiewali wszystkie nasze teksty, roztańczona i rozśpiewana Opera Leśna - taki widok pamięta się na całe życie! Daliśmy z siebie 300 % co widać było po nas, pot lał się strumieniami i nie było czasu zejść ze sceny, żeby poprawić makijaż. Przedstawienie trwało, wszystko na żywo, na szczęście Maciek Rock poratował nas wbiegając na scenę z chusteczką i wytarł czoło Lolka. Atmosfera festiwalu była wspaniała, na backstage'u unosiła się przyjacielska wręcz rodzinna aura! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy ekipy technicznej, reżyserów, producentów, planu sceny, no wszystkich, którzy pracowali przy tym przedsięwzięciu! Profesjonalizm na najwyższym poziomie - mówi muzyk.

Sobotni wieczór był wyjątkowy również dla Natalii Walczak. Dziewczyna dołączyła do zespołu, by zaśpiewać piosenkę "Skrzydlate ręce". Występ na deskach Opery Leśnej był główną nagrodą w wakacyjnej zabawie "Ja Cię kręcę" zorganizowanej przez RMF FM.


- Dla nas była to nowa sytuacja, gdyż nigdy wcześniej nie śpiewaliśmy z nikim z zewnątrz i to na tak wielkim festiwalu. Nie wiedzieliśmy jak to wyjdzie, baliśmy się, że niedoświadczonej dziewczynie w obyciu scenicznym będzie ciężko się otworzyć wiedząc, że to taki festiwal i jeszcze jest transmisja na żywo - opowiada Mynio. - Gdy Natalia weszła pierwszy raz z nami na scenę w czasie próby dźwiękowej i zaczęła śpiewać swoją partię wokalną, to nasze obawy szybko się rozmyły! Widzieliśmy, że jest to odważna dziewczyna, która nie boi się wyzwań i w tym przypadku będzie tak samo, da sobie radę i tak się stało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wspólnego wykonu! Możliwe, kto wie, że spotkamy się jeszcze gdzieś na scenie, a może będzie miała swoją kapelę, w której będzie śpiewać? Tego jej życzymy bo talent jest wielki!

Sopot Top of the Top Festival 2013 odbył się w dniach 23-24 sierpnia. Główną nagrodę imprezy, Bursztynowego Słowika otrzymała francuska wokalistka Imany. Na deskach Opery Leśnej wystąpili m.in. Edyta Górniak, Belinda Carlisle, Dj Bobo, Budka Suflera, Urszula, Lemon i Bracia.

oceń
6
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [1]
~Ilona [2013-08-28 15:45]

A czy przypadkiem oni też nie są "debiutantami"? Z wypowiedzi można by wywnioskować, że na deskach festiwalów śpiewają od co namniej dekady. Skromni.

odpowiedz

Ocena: -6 [8]
~tim56 [2013-08-27 13:15]

6 podobnych 'łupu cupu" kawałków pod rząd to stanowczo zbyt wiele

odpowiedz

Ocena: 0 [4]
~syl83 [2013-08-27 13:10]

nie zgadzam sie słabe wykonanie kobiecy glos do waszego zespołu zupelnie nie pasuje skrzydlate rece w tym wykonaniu bylo zenujace

odpowiedz

Ocena: -2 [4]
~woseba [2013-08-27 13:10]

Do jasnej cholery , czy ktos w koncu powie , ze po polsku jest WYKONANIE a nie żaden WYKON !!!!

odpowiedz

Ocena: +2 [6]
wolny Polak [2013-08-27 13:01]

Świetnie wypadł występ -rewelacyjna dziewczyna na scenie prezentowała się fantastycznie. Dodała blazku grupie enej

odpowiedz

Ocena: +2 [10]
~Nikt [2013-08-27 12:56]

...a może byście zagrali razem, bo naprawdę zgraliście głosy superowo. Taki skowronek z Wami, hm myślę, że byłby duży plus.

odpowiedz