szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

E.M.D. dociera do Polski

2009-06-03

inf.pras.Sony Music, wu/fot.Sony Music

E.M.D. dociera do Polski
  A A A
 

Jeden z najpopularniejszych szwedzkich zespołów pop – E.M.D. – nareszcie dociera do Polski! Dla niewtajemniczonych: E.M.D. to trio, w którym obok Mattiasa i Erika występuje nie kto inny jak Danny.

Danny to wiadomo – autor hitów "Tokyo", "If Only You", czy najnowszego "Emely (feat. Sasha Strunin)", jednego z najczęściej obecnie granych kawałków w polskich stacjach radiowych.

Warto zaznaczyć, że w Skandynawii grupa E.M.D. znana jest z takich hitów jak "Baby Goodbye", "All For One", czy "Jennie Let Me Love You" (szwedzka nagroda Grammy za Najlepszą Piosenkę 2008 roku), a ich płyta "A State Of Mind" pokryła się Podwójną Platyną.

Czy nad Wisłą E.M.D. dorównają popularności Danny’emu? Przekonamy się już niedługo – jeszcze w czerwcu do stacji radiowych trafi singiel "Jennie Let Me Love You", a 22 sierpnia zespół wykona go na żywo podczas tegorocznej edycji Sopot Festival. Premiera całej płyty planowana jest na koniec lata.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Kinga [2009-06-08 17:39]

Pisząc takie rzeczy
nie znasz się widocznie na muzyce. Jeśli Danny gra disco polo to ja jestem prezydentem USA xD A E.M.D gra zupełnie inną muzykę niż Danny. Są boscy ;*

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~www.tnij.org/vafel [2009-06-04 12:37]

Danny gra disco polo
więc jego zespół też pewnie nic ambitniejszego nie zaprezentuje

odpowiedz