szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Duran Duran wystąpi we Wrocławiu

2012-03-30

megafon.pl/fot. Sony

Duran Duran wystąpi we Wrocławiu
  A A A
 

Grupa Duran Duran będzie gwiazdą wrocławskiej Strefy Kibica. Zespół zagra 25 czerwca i będzie to jedyny biletowany koncert w strefie w czasie Euro 2012.

Brytyjska formacja działa od końca lat 70. Zespól utworzony w Birmingham, znany z masy chwytliwych przebojów oraz oryginalnych teledysków. Na koncie ma przeboje "Girls on Film", "Hungry Like the Wolf", "Rio", "Save a Prayer", "The Wild Boys", "A View to a Kill" czy "Ordinary World". Sprzedali też 70 milionów płyt na całym świecie. Tym razem muzycy przyjadą z ostatnim albumem "All You Need Is Now", który miał premierę w grudniu 2010 roku.

Bilety na koncert kosztować będą 89 zł i 149 zł. Sprzedaż ruszy przed Wielkanocą na Ticketteam.com.pl. Dostępna będzie również ograniczona ilość biletów w strefie VIP w cenie 449 zł.

Będzie to drugi koncert Duran Duran w Polsce podczas trzydziestoletniej kariery tego kultowego zespołu. Poprzednio gościli w 2006 roku w Warszawie.

Tuż przed meczem Polska-Czechy, 16 czerwca, w strefie wystąpi Ewa Farna - młoda, polsko-czeska wokalistka śpiewająca w obu językach i znana w obu krajach. Jej dwie płyty wydane w Czechach pokryły się platyną, w Polsce wydała trzy albumy, a jej najbardziej znany przebój to "Cicho".

Z kolei 26 czerwca Maryla Rodowicz, Ewa Bem i zespół Kombi będą gwiazdami pod hasłem Strefa młoda duchem.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!