szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Duety Michaela Jacksona i Freddiego Mercury'ego już niebawem

2013-07-30

megafon.pl/fot. Epic Records

Duety Michaela Jacksona i Freddiego Mercury'ego już niebawem
  A A A
 

W przeciągu dwóch miesięcy powinniśmy doczekać się premiery piosenek zarejestrowanych w duecie przez Michaela Jacksona i Freddiego Mercury'ego, frontmana Queen. Artyści mieli okazję pracować razem na początku lat 80.

Zarejestrowali wspólnie między innymi utwory "There Must Be More to Life Than This" czy "State of Shock". Efekty ich kooperacji nie doczekały się jednak do tej pory oficjalnego wydania. Jak zapewnia Brian May, gitarzysta Queen, dojdzie do tego w najbliższych miesiącach.

Najprawdopodobniej - May oraz Roger Taylor, perkusista Queen dopracowali te utwory - będzie w nich więc można usłyszeć zarówno solówki Briana, jak i tak charakterystyczne dla grupy harmonie wokalne.

Freddie Mercury zmarł w wyniku chorób powiązanych z AIDS 24 listopada 1991 roku. Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku po zatruciu propofolem.

oceń
4
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [3]
~Chicita8 [2013-07-30 11:12]

Jestem ciekawa czy na prawdę da radę schudnąć podczas diety 5 : 2? Michael Mosley agituje na stronie o diecie 5na2.pl że się da. Nie wiem już sama, ma ktoś jakieś osiągnięcia po tej diecie? Piszcie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -2 [4]
~Iga91 [2013-07-30 12:16]

Macie może taką stronę ze wskazówkami jak zrobić wystrzałowy make-up? Chciałabym na ślubie siostry fajnie wyglądać. Wyszukałam trochę na szminkaipuder(kropka)pl. Ratujcie dziewczyny!

odpowiedz

Ocena: 0 [4]
~Anastazja34 [2013-07-30 11:25]

Gdy patrzę na rodzimą gospodarkę, musimy jako rodacy zacząć wspierać polski biznes, a nie dawać tym wszystkim zagranicznym hipermarketom się nachapać. Włączcie się do inicjatywy Patriotyzm Zakupowy. Nie ważne jaką mamy władzę, musimy wziąć sprawy we własne ręce.

odpowiedz