szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Czołówka polskich artystów, przyłączyła się do akcji charytatywnej "Help & Roll", czyli gramy Dla Daniela". Doda, Partycja Markowska, Kasia Kowalska, Urszula, 19 kwietnia, wystąpią w Amfiteatrze, na Warszawskim Bemowie, w koncercie propagującym pomoc i zebranie środków na leczenie, operację i rehabilitację młodego człowieka.

Na scenie pojawią się także Artur Gadowski, De Mono, Ocean i Cate Likes Candy.

Daniel Lewiński pięć lat temu dowiedział się niespodziewanie o swojej chorobie. Samoistnie pękła mu wtedy kość udowa. Był leczony między innymi na raka kości, lecz żadna z postawionych do dziś diagnoz, nie okazała się trafiona. Obecnie Daniel rozpoczął leczenie za granicą, po przeprowadzonych badaniach, dalszy koszt leczenia etapowego, okazał się ogromny, przerósł możliwości finansowe jego i jego rodziny.

Daniel jest osobą niepełnosprawną, utrzymującą się ze świadczenia rentowego, a trzydzieści pięć lat jego świadczeń rentowych, to dzisiejszy koszt jego powrotu do zdrowia.
- Życie zrodziło ogromną potrzebę - mówią organizatorzy koncertu charytatywnego "HELP & ROLL, czyli gramy Dla Daniela" i kierują publiczny apel, do wszystkich Ludzi Dobrej Woli, w tym firm i instytucji, o pomoc w zebraniu potrzebnych środków, na leczenie Daniela Lewińskiego.

Szczegóły na temat prowadzonej akcji i koncertu charytatywnego na www.helpandroll.pl.


oceń
6
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [3]
~kam [2012-04-05 23:30]

Doda? Kto to wytrzyma? Może podczas przerwy wystąpi?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -1 [3]
~asa [2012-04-11 17:47]

O matko Doda ... Kowalska spoko, Markowska średnio, Urszula to już do kitu heh

odpowiedz