szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

Debiutancki krążek Margaret już w sprzedaży

2013-08-05

inf. pras./fot. Universal

Debiutancki krążek Margaret już w sprzedaży
  A A A
 

Jej świat zawsze kręcił się wokół muzyki. W szkole muzycznej oprócz śpiewania uczyła się także gry na saksofonie. Gdy dorosłe życie postawiło ją przed koniecznością wyboru – zdecydowała poświęcić swój czas pracy nad wokalem. I trafiła w dziesiątkę.

Margaret w pogoni za muzycznymi marzeniami brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych i zdolnych prezentując swoje kompozycje szerszej publiczności. Opłaciło się!

Fanów zjednała sobie w pierwszej kolejności swoim debiutanckim singlem THANK YOU VERY MUCH, za produkcję którego odpowiada Ant Whiting, który na co dzień współpracuje chociażby z M.I.A.! Utwór szturmem podbił listy przebojów! Teledysk, który wywołał sporo kontrowersji ze względu na eksponowanie w nim nagości, został nakręcony w Los Angeles. Amerykański klimat luzu i otwartość ludzi zdecydowanie sprzyjały realizacji odważnego scenariusza. Reżyserem i pomysłodawcą klipu jest słynący z niewymuszonego humoru i świetnych pomysłów Chris Mars Piliero (nagrodzony w 2010 prestiżową nagrodę MTV VMA Breakthrough).


oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
SBES [2013-08-08 20:30]

hmm....teledysk może inny od innych ,ale czy przebojowy ???? Kawałek na pewno nie jest hitem ,a dziewczyna śpiewa , bo śpiewa.. Lisowska jej konkurentka zdecydowanie lepsza ...no i kawał głosu !! Polska ABBA na jeden sezon:-)!!

odpowiedz