szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

Debiut Magdaleny Bandolko

2011-10-21

inf. pras. / fot. mat. promo.

Debiut Magdaleny Bandolko
  A A A
 

Pierwszy oficjalny singiel wokalistki, do którego powstał profesjonalny teledysk. Utwór „Tylko Ty" opowiada o bohaterce, która chce obdarzyć swój obiekt zainteresowań zaufaniem, ale również otrzymać je w zamian.

Rolę męską zagrał model Maksymilian Lewandowski, który posiada na swoim koncie tytuł Mistera Polski 2009r. oraz Mr. Pomorza-Zachodniego, który zdobył rok wcześniej. W klipie u boku Maksymiliana, mężczyzny podzielonego między dwoma kobietami pojawia się modelka Ewelina Grzybowska pochodząca ze Szczecina. Zdjęcia zostały zrealizowane w centrum Berlina oraz w Stargardzie Szczecińskim.Magdalena Bandolko - Młoda wokalistka pochodząca z Lipian. Na swoim koncie posiada spore doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Brała udział w wielu festiwalach lokalnych, a także ogólnopolskich. Jej mocną stroną jest dykcja oraz świetne poczucie rytmu. Odnajduję się w klimatach szeroko pojętej muzyki pop, i jak sama mówi, wciąż się uczy i szuka stylu.

Dzięki regularnym występom na scenie prezentuje swobodę oraz doskonały kontakt z nawet kilkutysięczną publicznością. Ciepły i miły wokal oraz trafna interpretacja utworów to cechy, na których jest zbudowany talent tej osobowości.

oceń
13
3
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [3]
~Nati [2011-10-21 23:17]

SUPER! Bardzo mi się podoba

odpowiedz

Ocena: -1 [3]
~1234 [2011-10-21 19:30]

Talent??? Hm teledysk spoko ale wokal pozostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie gwiazdą to ona nie będzie ,no chyba że disco polo. Tyle ode mnie.

odpowiedz