szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Dawid Podsiadło o koncercie Lany Del Rey

2013-06-04

Karolina Wanat/ fot. Sony

Dawid Podsiadło o koncercie Lany Del Rey
  A A A
 

2 czerwca na warszawskim Torwarze zaśpiewała Lana Del Rey. W ramach supportu przed wokalistą zaprezentował się Dawid Podsiadło. Muzyk podzielił się z nami swoimi wrażeniami związanymi z tym wieczorem.

- Występ przed Laną Del Rey to dla mnie ogromne wydarzenie. Mieliśmy okazję otworzyć koncert jednej z najbardziej popularnych wokalistek ostatniego czasu. Osobiście bardzo lubię jej muzykę i nawet chciałem iść na ten koncert w charakterze publiczności, niestety okazało się, że gramy suport (śmiech). Nie mogłem być bardziej szczęśliwym młodzieńcem, gdy dowiedziałem się o tej wspaniałej możliwości! Grało nam się fantastycznie, korzystaliśmy teoretycznie ze scenografii samej Lany. Było to krótkie, aczkolwiek bardzo intensywne przeżycie. A po koncercie miałem przyjemność poznać artystkę. Jedne z piękniejszych i najbardziej niewiarygodnych chwil w moim życiu - powiedział Dawid w rozmowie z WP.PL.

Przypomnijmy, że 28 maja 2013 roku swoją premierę miała debiutancka płyta Dawida Podsiadło. Krążek zwycięzcy drugiej edycji programu "X Factor" nosi tytuł "Comfort and Happiness". Naszą recenzję tego albumu znajdziecie tutaj.
oceń
5
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~widz [2013-06-04 19:33]

brawo Dawid, dobrze wypadłeś, tak trzymaj

odpowiedz