szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Daab i Pablopavo rozbujają Płock

2012-05-30

megafon.pl/fot. Mat. promocyjne

Daab i Pablopavo rozbujają Płock
  A A A
 

Pablopavo, Praczas i Daab dołączyli do grona wykonawców, którzy pojawią się na tegorocznym Festiwalu Reggaeland w Płocku.

Do tej pory potwierdzono udział kilku światowych gwiazd: dancehallowego mistrza z Jamajki Elephant Mana, należącego do czołówki europejskich wykonawców reggae Gentlemana, muzyka z Hawajów - J. Booga, rosyjskiego zespołu ska Saint Petersburg Ska-Jazz Review, niemieckiego składu Kingstone Sound oraz Jamajczyków Skarra Mucciego i Christophera Martina. Teraz dołączyli do nich także polscy wykonawcy.

Jednym z silniejszych punktów polskiego programu Reggaelandu będzie bez wątpienia koncert duetu Pablopavo i Praczasa. Pierwszy z muzyków znany jest z formacji Vavamuffin. Drugi to uznany producent kojarzony z formacją Masala Sound System. Na festiwalu zagra też legenda polskiego reggae, założony w 1983 roku zespół Daab.

Z kolei dowodem na poszukiwanie przez Reggaeland nowych, ciekawych dźwięków będą koncerty mieszającego jamajskie rytmy z hip-hopem Chvaścia, lidera zespołu Silesian Sound, a także formacji Zebra Dub łączącej nowoczesne, elektroniczne brzmienia z żywymi instrumentami.

Festiwal Reggaeland odbędzie się w dniach 6-7 lipca w Płocku, na plaży nad Wisłą. Na terenie festiwalu znajdzie się pole namiotowe bezpłatne dla wszystkich, którzy wykupią karnet w cenie 30 złotych i zarejestrują się.

Więcej informacji na stronach reggaeland.eu oraz facebook.com/Reggaeland.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!