szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Kasia Wilk jest jedną z artystek, która weźmie udział w tegorocznym Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze i wraz z 11 innymi wykonawcami powalczy o nagrodę "Złotego Samowara".

Podczas koncertu 25 lipca wykona piosenkę Iriny Dubcovej zatytułowaną "O nem", która w 2005 roku okazała się największym hitem w Rosji i na Ukrainie. Kasia zaznacza jednak, iż w niedzielę utwór ten usłyszymy w zmienionej aranżacji:

"Moje wykonanie piosenki "O nem" będzie różnić się od pierwotnej wersji - mówi Kasia - Aranżacja, którą przygotowałam wraz ze swoim zespołem jest typowo koncertowa - charakterystyczna dla naszego brzmienia. Czy okaże się ona lepsza od oryginału? Ocenicie sami... Najważniejsze, aby zaśpiewać i zagrać całym sobą, a w moim przypadku na pewno tak będzie!

Oprócz Kasi na scenie zielonogórskiego amfiteatru wystąpią również: Sławek Bieniek, Chłopacy, Iwona Węgrowska, Magda Femme, Video, Agnieszka Włodarczyk czy Anna Dereszowska.

Imprezę poprowadzą Marzena Rogalska i Mateusz Damięcki, a triumfatora festiwalu wybiorą widzowie w głosowaniu esemesowym. Transmisja TVP2 w niedzielę 25.07.2010 o godz. 20.05.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~zorro [2010-07-23 20:33]

w tym skladzie NAJLEPSZA
BEZ watpienia KASIA WILK, wtym skladzie jest NAJLEPSZA i napewno DA CZADU !,ale jeszcze musi miec troche szczescia,ztym roznie bywa

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~marine [2010-07-23 14:22]

Czadu!
Kaśka wierzę, że dam czadu! Bez dwóch zdań jesteś faworytką, pokaż im kto tu potrafi śpiewać!

odpowiedz