szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Ciężko chora Doda w szpitalu

2006-04-05

Super Express/Mozart

  A A A
 

Doda (fot. PAP) jest ciężko chora. Wokalistka zespołu Virgin przebywa na oddziale Kliniki Neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali po wypadku do jakiego doszło w niedzielne popołudnie. Artystka zaoferowała pomoc sąsiadowi, który wnosił po schodach wózek. Gdy schyliła się coś strzeliło w jej kręgosłupie a ona sama poczuła straszliwy ból. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Super Expressu" Dodzie wypadł dysk.DODA I VIRGIN W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ


Jego nastawienie nie wystarczy, by usunąć uporczywy ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. U Dody stwierdzono przepuklinę krążka międzykręgowego, która uciska korzenie nerwu kręgowego i może doprowadzić do porażenia kończyn - czytamy dalej w gazecie.

"Wyznaję zasadę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Widocznie Bóg chciał, żebym zwolniła tempo" - mówi Doda na łamach "Super Expressu". Dodatkowo prosi swoich fanów o modlitwę za nią.

W związku z zaistniałą sytuacją Virgin zawiesili wszelką działalność artystyczną. My życzymy Dodzie szybkiego powrotu do zdrowia.
oceń
0
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!