szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Charlie Winston w Polsce na dwóch koncertach

2012-03-27

inf. prasowa/ fot. Warner

Charlie Winston w Polsce na dwóch koncertach
  A A A
 

Na dwa koncerty do naszego kraju przyjedzie Charlie Winston. Muzyk wystąpi 8 maja w Klubie Rotunda w Krakowie i dzień później w stołecznej Stodole. Podczas koncertów artysta będzie promował swój najnowszy album "Running Still".

Charlie Winston żyje, oddycha muzyką, rozmawia przez muzykę. Ten utalentowany kompozytor, wokalista i gitarzysta ma to „coś”, co charakteryzuje twórców wyjątkowych, którzy jak mało kto umieją dotrzeć do serc i dusz odbiorców. Dodatkową pomocą jest na pewno wizerunek Charliego, takie uroczego, nieco niechlujnego, lecz niezwykle sympatycznego wagabundy, który z miejsca zjednuje sobie fanów.

Na krążku „Running Still” Winston nie odkrywa siebie na nowo. Nie musi, bo doskonale wie, co jest jego orężem. Anglik ma zawsze jeden cel - tak wyrazić emocje przez piosenki, aby poruszyły one słuchacza. Trzecia płyta zawiera ich mnóstwo, a geneza niektórych jest co najmniej ciekawa. Przykładowo „The Great Conversation” to rozmowa za pośrednictwem listów z największym muzycznym bohaterem Charliego, Ludwikiem Van Beethovenem. Winston wyjaśnia mistrzowi, co uczynił z jego „Sonatą Księżycową”… Motto, a w zasadzie pytanie, jakie postawił sobie Anglik przed nagraniami brzmiało: „Co mam zrobić, aby być wyjątkowym?”. Odpowiedzi Charlie udzielił sobie sam. Doszedł do jakże słusznego wniosku, że chce nagrać takie piosenki, które poruszą słuchacza, sprawią, że będzie się czuł niepewnie. Tutaj wzorzec postępowania nakreślił artyście… Steve Jobs. „Podobnie jak on chciałem, aby ludzie chcieli chcieć tego, co ja im przedstawię, a nie chcieli tego, co sami chcą” - tłumaczy.

Na koncertach Winston występuje z zespołem The Oxymorons (Medi, Daniel Marsala, Benjamin "Ben Henry" Edwards).

Bilety :
Kraków - przedsprzedaż 90, w dniu koncertu 100 PLN
Warszawa – przedsprzedaż 90, w dniu koncertu 100 PLN

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Anna [2012-05-07 17:09]

Mam do sprzedania 2 bilety na jutrzejszy koncert Charlie'go Winstona... Oczywiście cena jest do negocjacji - na pewno niższa niż oficjalna (która w dniu koncertu wynosi 100zł)... Bilety z paragonem, do umówienia przed wejściem do Klubu Rotunda, jutro przed koncertem (nie jestem z Krakowa niestety), pozdrawiam,ďťż czekam na odzew! Anna, anna.borys@op.pl

odpowiedz