szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

CF98 rozgrzeje przed Anti-Flag

2013-04-03

megafon.pl/fot. mat. pras.

CF98 rozgrzeje przed Anti-Flag
  A A A
 

W roli supportu przed koncertami Anti-Flag w Warszawie (25 czerwca, Proxima) oraz w Krakowie (26 czerwca, Kwadrat) wystąpi grupa CF98. CF98 to polski zespół wykonujący melodyjny rock/punkrock/pop, założony w 2003 roku w Krakowie.

Ich muzyka mimo że wywodzi się ze sceny hardcore punk, znacznie częściej jest kojarzona z pop punkiem ze względu na melodyjność oraz wolny od ideologii i schematów przekaz. W początkach ich twórczości można znaleźć wpływy takich zespołów jak New Found Glory, wczesny Saves the Day czy późniejszy Millencolin. Koncertowali na samodzielnie zorganizowanych trasach w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Grali z takimi polskimi artystami jak Coma, Happysad, Hey, O.S.T.R., Acid Drinkers, Vavamuffin czy z zespołami zachodniej sceny hard core/punk jak Good Riddance, Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral for a Friend, Cancer Bats. Wystąpili m.in. na takich festiwalach jak Jarocin, Coke Live Music, Odjazdy, Rock in Arena, Rock in Summer.

CF98 promować będzie czwarty album "13", który ukaże się w kwietniu. Jest to drugi polskojęzyczny krążek na przestrzeni 9 lat wspólnego grania. Przekornym tytułem "13" członkowie zespołu sugerują, że płyta jest różnorodna, eksperymentalna, odważna i zupełnie inna niż poprzednie nagrania. Dwa najnowsze single "Podaj Dalej" oraz "Dźwięk tłuczonego szkła" można sprawdzić na kanale YouTube kapeli.

Bilety dostępne są w cenie 59 zł / 69 zł.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!