szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Bilety na poznański koncert M83 wyprzedane

2012-02-15

inf.prasowa/fot.mat. promocyjne

Bilety na poznański koncert M83 wyprzedane
  A A A
 

Bilety na poniedziałkowy koncert M83 w poznańskim SQ (20.02) zostały wyprzedane. W sprzedaży pozostały ostatnie sztuki biletów do warszawskiej Stodoły (niedziela 19.02).

Występy promować będą nowy, znakomity dwupłytowy album "Hurry Up, We're Dreaming"!

Na najnowszym krążku znajdują się aż 22 utwory. Jak twierdzi lider M83 Anthony Gonzalez, "Hurry Up, We're Dreaming" jest owocem jego fascynacji tak monumentalnymi i klasycznymi dziełami jak: "White Album" The Beatles, "Ummagumma" Pink Floyd i "Mellon Collie And The Infinite Sadness" Smashing Pumpkins. Nowa płyta została wyprodukowana przez Justina Meldal-Johnsona (Beck, NIN, The Mars Volta) i zmiksowana przez Tony'ego Hoffera (Air, Kooks). Gościnnie w utworze otwierającym płytę śpiewa Zola Jesus. Album promuje nagranie "Midnight City".

M83 zadebiutował w 2001 albumem "M83", który jednak przeszedł bez echa na europejskim rynku muzycznym. Kolejny album zatytułowany "Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts" z 2003 roku okazał się wielkim sukcesem. Dzięki temu projekt został zaproszony do zmiksowania albumu grupy Bloc Party "Silent Alarm". Muzycy miksowali również utwory takich zespołów jak Placebo, Depeche Mode czy Goldfrapp. Płytą przez wielu uważaną za najlepszą w dorobku projektu jest "Saturdays = Youth" (2008), nagrana przy współpracy z Kenem Thomasem i Ewanem Pearsonem podróż zainspirowana latami osiemdziesiątymi, wczesnymi filmami Johna Hughesa i dźwiękami spod znaku Cocteau Twins!

Bilety można nabywać na stronach ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl oraz go-ahead.pl, a także w punktach takich jak sklepy Saturn, Media Markt oraz EMPiK.

M83 - "Midnight City"


oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!