szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012

2012-06-19

inf. STX Jamboree/fot. mat. promo.

Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012
  A A A
 

Tegoroczna trzecia edycja imprezy odbędzie się ponownie na dziedzińcu barokowego Pałacu Branickich w Białymstoku, gdzie co roku zbierają się tłumy fanów muzyki spod znaku ‘pozytywnych wibracji’ zamieniając Białystok w soul’ową stolicę Polski. W trakcie dwóch gorących wieczorów festiwalowych (start o godz. 19.00) wystąpią mistrzowie wibrujących brzmień.

W piątek 20 lipca na barokowym dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku zabrzmią po raz pierwszy w naszym kraju – nowa, chociaż uznana na całym świecie, gwiazda wytwórni Motown, francuska formacja Ben L’Oncle Soul, a także światowej sławy producent i didżej Dimitri From Paris. Pojawią się również polscy artyści. Niepowtarzalna, wielka polska wokalistka Ewa Bem z towarzyszeniem 9 muzyków z koncertem jubileuszowym z okazji 40-lecia pracy artystycznej oraz Eskaubei & Funky Flow, czyli funk’owo – hip-hop’owy projekt muzyczny z Rzeszowa. W sobotę 21 lipca zagra wielka amerykańska gwiazda festiwalu – Angie Stone, diva soul i r&b, znana z wielkich hitów jak Wish I Didn't Miss You czy I wanna Thank Ya. Poza tym po raz pierwszy w Polsce pojawi się legendarny brytyjski wokalista Omar z zespołem, a także po raz pierwszy w Białymstoku Ania Rusowicz, która przeniesie nas w krainę big bitu oraz funkujący akcent białostocki, czyli Ewa Szlachcic & Way No Way.

Organizatorzy festiwalu podkreślają wyjątkowy charakter tegorocznego programu. Udało się bowiem zaprosić w tym roku do Białegostoku aż trzech artystów klasy światowej, którzy nigdy wcześniej nie występowali w Polsce. Wystąpi także wielka gwiazda amerykańskiej muzyki neo – soul czyli Angie Stone. Program jest szalenie różnorodny. Polskie koncerty w tej edycji festiwalu także będą wielkimi wydarzeniami artystycznymi. Na czele z koncertem 40-lecia naszej polskiej diwy muzyki rozrywkowej Ewy Bem.

Na festiwalowiczów czekają rewelacyjne koncerty, lokalne specjały oraz piękne zakątki Podlasia. Wszystko to, a przede wszystkim pozytywna i przyjazna atmosfera sprawiły, że wydarzenie zostało okrzyknięte rok temu najpiękniejszym polskim festiwalem.

Program
Piątek 20 lipca
Ewa Szlachcic & Way No Way
Ewa Bem
Ben L’Oncle Soul
Dimitri From Paris

Sobota 21 lipca
Eskaubei & Funky Flow
Ania Rusowicz
Omar
Angie Stone

Białystok Pozytywne Wibracje Festival sfinansowano ze środków z budżetu Miasta Białegostoku. Bilety oraz karnety na Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012 dostępne są już w sprzedaży ogólnopolskiej – zarówno w punktach sprzedaży, jak i systemach internetowych:
• eBilet (www.ebilet.pl)
• Eventim (www.eventim.pl)
• Ticketpro (www.ticketpro.pl)
• kasy biletowe w salonach Empik w całej Polsce
• ogólnopolska sieć sklepów Media Markt i Saturn

m.in. w następujących kasach biletowych w Białymstoku: EMPiK Rynek, ul. Sienkiewicza 3, Białystok,
• EMPiK Galeria Alfa, ul. Świętojańska 15, Białystok,
• EMPiK Galeria Biała, ul. Czesława Miłosza 2, Białystok,
• EMPiK Hetman, ul. Hetmańska 16, Białystok,
• Media Markt Białystok Galeria Biała, ul. Czesława Miłosza 2, Białystok,

oraz m.in. w następujących kasach biletowych w Warszawie:
• Kasa Sali Kongresowej 22 656 72 99 (www.kongresowa.pl)
• Kasa Eventim (dawniej Kasa ZASP) 22 590 69 15

oceń
6
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!