szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Będzie nowa płyta Varius Manx

2010-03-03

inf. prasowa/ fot. mat. promocyjne, Mateusz Nasternak

Będzie nowa płyta Varius Manx
  A A A
 

Po czteroletniej przerwie w działalności zespół Varius Manx powraca na scenę muzyczną. Zespół w starym składzie, ale z nową wokalistką, kończy właśnie pracę nad singlem, którego premiera zapowiadana jest na wiosnę. Cała płyta gotowa będzie na początku września.

W tym roku przypada 20-lecie istnienia zespołu, które Varius Manx chce uczcić nagraniem nowej, dojrzałej muzycznie płyty. Grupa Varius Manx od początku istnienia (1990 r.) gra w tym samym składzie męskim: Robert Janson, bracia Michał i Paweł Marciniakowie oraz Sławek Romanowski.

Ale Varius MANX to nie tylko mężczyźni. Do tej pory grupa miała przyjemność pracować z trzema wspaniałymi wokalistkami: Anitą Lipnicką, Kasią Stankiewicz, Moniką Kuszyńską.Obecnie z Varius Manx podjęła współpracę młoda, utalentowana solistka - Anna Józefina Lubieniecka.

Robert Janson o nowej wokalistce : Anna Józefina ma zadatki na wielką artystkę. Ma charakter i cechy indywidualisty, co bardzo cenię. Ma ponadto wspaniałą barwę głosu, bardzo dobrą skalę i wyjątkową interpretacją. Śpiewa sercem i to się liczy.

Anna Józefina Lubieniecka urodziła się w 1988 r. W wieku 10 lat rozpoczęła naukę śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach. Laureatka programu “Szansa na sukces” w styczniu 2005 z piosenkami zespołu Wilki. W roku 2007 wzięła udział w "Szansie na sukces" z Piotrem Rubikiem, śpiewając piosenkę Psalm dla Ciebie. W 2006 wzięła udział w IX Edycji Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej", gdzie zakwalifikowała się do udziału w finale konkursu “Śpiewamy poezję”. Współpracowała także z Januszem Józefowiczem w warszawskim teatrze "Buffo", a w 2007 r. zdobyła I miejsce w Konkursie Debiutów KFPP Opole 2007. W tym samym roku rozpoczęła współpracę jako solistka z Piotrem Rubikiem. Występowała w jego oratoriach "Psałterz Wrześniowy", "Świętokrzyska Golgota", "Tu es Petrus" oraz pierwszej części "Oratorium dla Świata".
oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~maria [2010-03-15 21:59]

Panie Robercie zyc trzeba dalej
zycze siły i trzymam kciuki

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~fan [2010-03-15 21:57]

ciesze sie ze wracaja
zycze im wiele sukcesów

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~var [2010-03-11 19:58]

var
Ciesze się, ze powracaja - cos zacznie sie dziac na polskiej scenie muzycznej..Ania ma świetny głos - moze zaczna sie stare rockowe klimaty?? kto wie??

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~anita.l [2010-03-05 06:29]

i niech jej janson sam slucha
Nigdy nie darzylam ich specjalna sympatja

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~k [2010-03-03 22:52]

a Monika Kuszyńska
na wózku przez Jansona...

odpowiedz