szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Aucan już w czwartek w Warszawie

2011-02-22

inf. prasowa, KW/ fot. oficjalna strona Aucan

Aucan już w czwartek w Warszawie
  A A A
 

Włoska formacja wystąpi 24 lutego w stołecznym klubie Powiększenie. Pozycja obowiązkowa dla fanów dobrego dubstepu i twórczości zespołów pokroju Battles, PVT czy Zu.

Od 2009 roku Aucan zagrał ponad 150 koncertów w całej Europie, dzieląc scenę z niektórymi z najbardziej inspirujących artystów współczesnego grania alternatywnego: m.in . Placebo, Antipop Consortium, Steve Aoki, Crookers, Sole, Ramadanman, Black Heart Procession, Lars Hornveth, Zu, DJ Rupture.

Niedawno otrzymali zaproszenie by zagrać na 25., jubileuszowej odsłonie legendarnego festiwalu EUROSONIC w Holandii i jako jeden z nielicznych zespołów zostali wybrani na oficjalną składankę festiwalu.

Ich trzeci krążek "Black Rainbow", zmasterowany przez Coltona z AIR Studios w Londynie, jest innowacyjny zarówno w podejściu dźwiękowym i muzycznym. Aucan scala klasyczne podejście zespołu rockowego z najbardziej inspirującymi technikami produkcji dźwięku, dzięki czemu zarówno sama płyta, jak i sety na żywo są czymś wyjątkowym.

Swą rozpiętością pokrywająca wszystko od nowoczesnego dubstepu i zgrzytliwych, połamanych riffów, do odludnych krajobrazów ambientowych. Płyta prowadzi słuchacza w wielowymiarowe doświadczanie dźwięku, przetworzony cyfrowo wokal uwydatnia intensywne melodie za pomocą mrocznych, psychodelicznych harmonii i stylu zaczerpniętego z rapu.

Bilety do nabycia w punkcie Shortcut w Powiększeniu albo pod tym adresem.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~**zbychu [2011-02-22 23:08]

aucan
wlosi wcale nie sa fenomenalni,kto wypisuje te bzdury,ja tu mieszkam i wiem cos na temat wlochòw.my polacy mamy lepsze kapele...

odpowiedz