szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Astropunk i nowa płyta zespołu Blenders

2010-09-30

Materiały Prasowe/fot. Materiały Promo

Astropunk i nowa płyta zespołu Blenders
  A A A
 

Zespół Blenders pracuje nad kolejnym albumem, który ma się ukazać na początku przyszłego roku. Muzycy przygotowali dla fanów singiel zapowiadający płytę. Sprawdź nowych Blendersów w utworze "Astropunk".

Co to jest Astropunk? To nowy gatunek muzyczny, będący połączeniem disco i punku z elementami funku . To także tytuł piosenki grupy Blenders, zapowiadającej ich nowy album. Utwór został skomponowany przez muzyków z zespołu, a wyprodukowany przez duet producencki Plan B, który tworzą Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Każdy z kawałków na nadchodzącej płycie ma być utrzymany w zupełnie innej konwencji muzycznej. Całość połączy charakterystyczne dla zespołu brzmienie i przewrotne poczucie humoru, z którego znani są Blendersi. Na krążek będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, jego wydanie zapowiedziano bowiem na początek przyszłego roku.

Zapraszamy do wysłuchania premierowego singla, napisanego – jak mówi wokalista Blendersów, Mariusz Noskowiak – dla jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Być może tę tajemniczą postać zobaczymy w nowym klipie zespołu, którego produkcję zaplanowano na październik.

Link do utworu:
http://www.youtube.com/watch?v=XGxhzodeBBM
oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!